سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بچه ها منم بازی!
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
منم از امشب 15/9/94 (خیلی دیره ، میدونم ولی خب دیر با سایت آشنا شدم!!!) شروع کردم!!!
خیلی بد موقع است!
50 ملیون از تو بازار طلب دارم! 13 ملیون بدهی دارم! و همش فکرم و چشمم به صفحه موبایله! 2 تا طرح تحقیقاتی و پروژه پایان نامه هم رو دستم مونده! ورشکست کردم و تا تابستون سال دیگه هم باید ازدواج کنم!

ولی چه موقعی بهتر از امشب؟!
من هم با 10 هزار تومان شروع کردم!

ایده : تولید کیف پول استنسیل : یه کیف پولهاییه که خودم درست میکنم و روشون با استنسیل و رنگ طرح خواهم زد
تولید دوتاش 10 تومان هزینه داره! بعد فروشش مهمه!

فعلا دوستان ، در ادامه گزارش میدم
بسیار علی خواستن توانستن است
خیلی عالیه اگه میتونید یه آموزش از ساخت این نوع کیف ها اراءه بدید ممنون

موفق///تاجگردون
تولید کیف ها تموم شد!!!
هزینه اش بیشتر از چیزی که فکر میکردم شد و مجبور شدم یکم کم وزیاد کنم!
ببینین طرحا چطوره نظر بدین دوستان
از فردا دنبال فروشش ام ، ولی نمی دونم چی کار کنم!!! من تو 6-7 سالی که شیراز بودم تو همه صنفی کار کردم و تقریبا نصف شهر میشناسن ام!
میخواستم برم دستفروشی که نمیشه ، چقدر دلم هوس دسفروشی مث بچگیا کرده!!! تو مترو یا تو پارک شاید رفتم دسفروشی! دعا کنین آشنا نبیندم که شیراز کلا منتظرن همچی چیزی ببینن حرف بیاد پش سرت و اعتبار چند سالتو بدن به باد! ولی دلم خاسته نمی تونم مقاومت کنم!!!!!

دیگه خیلی حرف زدم
اینم کیفا و طرحاش:
[تصویر: 8ytE2.jpg]

[تصویر: 95z7F.jpg]
طرحا رو نترسین ها!!!
Big Grin
شیراز همه جوونا و بچه ها رو فاز راک و متال برداشته! منم ساعت 2تا4 ساعت بیکاریمه معمولا تو پارک شهر نهار میخورم ، دیدم با اینا راحت میشه یه بازار آینده دار تو مدارس منطقه دست و پا کرد! بلاخره باید کلی مرحله رد کنیم تا به میلیاردش برسیم!!!
(12-06-2015 04:08 AM)سزار3 نوشته شده توسط: [ -> ]خیلی عالیه اگه میتونید یه آموزش از ساخت این نوع کیف ها اراءه بدید ممنون

موفق///تاجگردون

آموزش هم به چشم.
ایشالله این هفته یه فیلم یا مجموعه عکس میذارم
(12-07-2015 02:08 AM)آرمین نوشته شده توسط: [ -> ]طرحا رو نترسین ها!!!
Big Grin
شیراز همه جوونا و بچه ها رو فاز راک و متال برداشته! منم ساعت 2تا4 ساعت بیکاریمه معمولا تو پارک شهر نهار میخورم ، دیدم با اینا راحت میشه یه بازار آینده دار تو مدارس منطقه دست و پا کرد! بلاخره باید کلی مرحله رد کنیم تا به میلیاردش برسیم!!!
آفرین ، ادامه بده حتما موفق میشی ، منم از این هفته شروع کردم 5شنبه گزارش کارمو میذارم.
سلام آرمین جان ایده جالب و خوبیه برای شروع کارت خوبه ولی به نظرم اگه روی ظاهر کار بیشتر کار کنی و از پارچه طرح دار استفاده کنی کار جالب تر و باکیفیت تر میشه
میشه راجب جنس پارچه و نحوه طرح زدن روی پارچه یه توضیح بدی آخه منم یه سری ایده ها دارم اگه جواب داد اینجا مینویسم براتون
درضمن من کرمانی هستم و اگه ایده خودم در مورد طرح پارچه جواب داد براتون مینویسم و باهم هم کاری خواهیم داشت
لینک مرجع