سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: چگونه میتوان 6 میلیون تومان شغلی با کلاس و درامد بالا ایجاد نمود!!؟؟!!؟؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت تمام دوستان عزیز
ایا میشه کسی برا رسیدن به خواسته قلبیش و هدفی که داره تمام رمز و رازهای شغل پر درامدش رو د اختیار دیگران قرار بده
و بدون هیچ چشم داشتی تا همیشه اونا رو ساپورت کنه؟؟ (یعنی اگه نیاز بود دوباره اموزش ببینن به صورت رایگان بشون اموزش بده)
چیزایی که گفتم در مورد یه نفره که یکی از دوستان شمارشو به من داد، چون دنبال کار میگشتم وقتی با ایشون تماس گرفتم
واقعا در من اثر گذاشت اما بازم میخوام از شما ها راهنمایی بگیرم(ایشون گفتن با مبلغ ناچیز 6 میلیون تومان اموزش کامل کارشناسی و
تشخیص رنگ شدگی خودرو با دستگاه کامپیوتری به صورت عملی به مراه یه دستگاه تخصصی به من میدن که بتونم مرکز کارشناسی در شهر خودم دایر کنم) لطفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه با تشکر
داره قلق کار خودشو بهت یاد میده. قلق یک کار اصل کاره. یعنی چیزی که اگه همه چیزتو و همه سرمایتو ازت بگیرن بازم با کمی زحمت می تونی کسب و کار خودتو راه بندازی و پول دربیاری.
همه کسایی که دارن پول درمیارن پول همین قلق هاست که بقیه ازش خبر ندارن.
با سلام و تشکر از نظرتون
نظر خودمم همینه اتفاقا کار خوب و پر درامدیه بازم دارم تحقیق میکنم
از نظر هزینه فرصت به صرفه نیست با این مقدار پول شروع فعالیت اقتصادی داشته باشید
هرچند به درآمد برسید ولی افزایش پول بهترین پیشنهاد در وضعیت شغلی اکنون کشورمان است
لینک مرجع