سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: چند ایده پیشنهادی توپ
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
چندتا ایده داشتم که چند ماهی است به ذهنم رسیده است گفتم با شما در میان بگذارم شاید خوشتان بیاید:

1_ الان دارم روی فروشگاه انلاین کیف و پوشاک زنانه کار می کنم تمام کارهاش انجام شده فقط برای تبلغات و جنس های جدید دنبال سرمایه گذار گ شریک هستم میزان استقبال از فروشگاه صرف دو ماه معلوم می شود و هزینه ای کم نیاز دارد
نمونه موفق : سایت دیجی کالا با درامد یک میلیارد تومان بطور روزانه
!
2_ ایده برای فست فود مخصوص کودکان که با صرف دکور و تبلغات مناسب بسیار پر بازده خواهد بود و بصورت زنجیره ای و و چندین شعبه در شهرهای مختلف

از دوستانی که میتونن شریک شوند و پشت کار دارند تماس بگیرند

منتظر پیام شما هستم
09382921399
خیلی عالیه موفق باشید دوست گرامی موفق باشید
سلام ایده خوبیه اولی که زیاده ولی دومی بهتره

در ضمن درآمد دیجی کالا یک میلیارد نیست در روز فروشش اینقدره
تشکر از شما
اگه بیست درصد سود هم فروش داشته باشه درامد دیجی کالا دویست میلیون میشه که بالاترین سطح در دنیای وب خاورمیانه و غرب اسیا ست........
سلام به همه دوستان بنده ساکن خراسان شمالی هستم فاینجا محصولات کشاورزی و صنایع دستی خوبی داره .اگه کسی در زمینه صادرات آشنایی داره میخواستم باهاشون همکاری کنم ،تقریبا میتونم هر جنسی رو با کمترین قیمت پیدا کنم
سلام به همه دوستان بنده ساکن خراسان شمالی هستم فاینجا محصولات کشاورزی و صنایع دستی خوبی داره .اگه کسی در زمینه صادرات آشنایی داره میخواستم باهاشون همکاری کنم ،تقریبا میتونم هر جنسی رو با کمترین قیمت پیدا کنم
آدرس ایمیل من
s.hoseinian66@gmail.com
سلام چطور ميشه با شما تماس برقرار كرد
سلام خدمت تمام دوستان گروه
بنده یک روش ارزان برای روکش کردن ام دی اف ابدا کرده ام که با بیست میلیون سرمایه می توانید کار یک دستگاه سیصد میلیونی را انجام بدهید کسانی که مایل هستند تماس بگیرند تا توضیحات کامل بدهم
[quote='Saghi1365' pid='164942' dateline='1465733321']
[/quote

09382921399
[quote='shahcar' pid='164966' dateline='1465851137']
[quote='Saghi1365' pid='164942' dateline='1465733321']

سلام این شماره منه 09133274244
لینک مرجع