سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: تاسیس آموزشگاه زبان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت دوستان عزیزم
بنده دانشجوی کارشناسی زبان فرانسه دانشگاه علامه طباطبایی هستم و اصلا محدود بودن و مثل خیلیها منتظر آزمونهای استخدامی وزارتخونه ها و ... رو دوست ندارم.به همین دلیل میخواستم یک کار آزاد ولی مرتبط با رشته تحصیلیم رو شروع کنم
که به نظرم تاسیس یک موسسه اموزش زبان انگلیسی و فرانسوی میتونه خوب باشه
بیست و سه سالمه و خدمت سربازی هم رفتم و نزدیک 40 میلیون هم سرمایه دارم.در ضمن ساکن تهران هم هستم
نظرتون در این مورد چیه و چه توسیه هایی میتونین بهم کنین که برام مفید باشه؟؟؟؟
سلام دوست میلیاردرم.
ایده بسیار خوبیه و امیدوارم موفق باشید.
شما برای شروع نیاز به اخذ مجوز از آموزش و پرورش دارید که کمی وقت گیر هست واحتمال اینکه بهتون مجوز بدن کمه.
شما میتونید به آموزشگاههای بزرگ ومعتبر مثل آریانپور مراجعه کنید و شعبه یا نمایندگی دریافت کنید.
با این روش بهتون مدرس هم معرفی می کنن و برای بدست آوردن برند زمان صرف نمی کنید.
موفق باشید.
(11-21-2015 09:47 PM)mahyas نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست میلیاردرم.
شما برای شروع نیاز به اخذ مجوز از آموزش و پرورش دارید که کمی وقت گیر هست واحتمال اینکه بهتون مجوز بدن کمه.
شما میتونید به آموزشگاههای بزرگ ومعتبر مثل آریانپور مراجعه کنید و شعبه یا نمایندگی دریافت کنید.
موفق باشید.
سلام مرسی از پاسخ کاملتون
(11-21-2015 09:47 PM)mahyas نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست میلیاردرم.
موفق باشید.
معذرت میخوام یه سوالی خدمتتون داشتم...
آیا شما تجربه ای در این زمینه دارین؟
لینک مرجع