سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راه اندازی سایتی برای خرید و فروش پول های اینترنتی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام،
دوستان تازگی ها به فکر این افتادم که سایتی رو برای خرید و فروش پول های اینترنتی درست کنم.
خودم میتونم کارهای راه اندازی سایت رو خودم انجام بدم و خوب برای اینا هزینه ای نمی دم.. نظر دوستان چیه؟ امکانش هست سودآور بشه؟
منظورتون سایتی که پرداخت ارزی انجام بده؟
مثلا من می خوام یه از یک سایت خارجی خرید کنم شما بجای من پرداخت می کنید (واسطه)؟
فکر میکنم منظورتون خرید و فروش ارزهای مجازی هستش
سلام دوست عزیز
یه سر به این سایت بزن دبلیو ام فا
خرید و فروش ارزهای اینترنتی را به خوبی انجام میده. من که راضی ام ازش.
پنج شش سال پیش این ارزها برای سرمایه گذاری توی هایپ ها و پی تی سی ها کاربرد داشت، نمیدونم الان هم هنوز کاربرد داره؟
از وقتی لیبرتی ریزرو بست و کلی دلار من رو بالا کشید من هم سایت خرید و فروش ارزم رو بستم
این کار یکسری فوت و فن داره و نیاز به موجودی نقد داره یعنی یکی که موجودی پی پال آماده داشته باشه و اگر مجبور شدی برای تامین مشتری اون دلارها رو به سایر ارزها تبدیل کنی...
من از ساب داییم که در بلژیک زندگی میکنه استفاده میکردم...
در کل فکر نکنم دیگه کار منطقی ای باشه...

الان باید روی درگاه های واسطه ایرانی تمرکز کنید و یه روش کسب درآمد از تعدد انواع درگاه انلاین ایرانی پیدا کنید
(11-21-2015 12:06 PM)Divar نوشته شده توسط: [ -> ]منظورتون سایتی که پرداخت ارزی انجام بده؟
مثلا من می خوام یه از یک سایت خارجی خرید کنم شما بجای من پرداخت می کنید (واسطه)؟

بله اما میخوام بیشتر در مورد وبمانی کار کنم. البته یه کارای رو هم شروع کردم.
(11-22-2015 01:22 AM)هورداد نوشته شده توسط: [ -> ]پنج شش سال پیش این ارزها برای سرمایه گذاری توی هایپ ها و پی تی سی ها کاربرد داشت، نمیدونم الان هم هنوز کاربرد داره؟
از وقتی لیبرتی ریزرو بست و کلی دلار من رو بالا کشید من هم سایت خرید و فروش ارزم رو بستم
این کار یکسری فوت و فن داره و نیاز به موجودی نقد داره یعنی یکی که موجودی پی پال آماده داشته باشه و اگر مجبور شدی برای تامین مشتری اون دلارها رو به سایر ارزها تبدیل کنی...
من از ساب داییم که در بلژیک زندگی میکنه استفاده میکردم...
در کل فکر نکنم دیگه کار منطقی ای باشه...

الان باید روی درگاه های واسطه ایرانی تمرکز کنید و یه روش کسب درآمد از تعدد انواع درگاه انلاین ایرانی پیدا کنید

مرسی برای اینکه نظرتونو گفتید راستش من بیشتر میخوام روی وب مانی تمرکز کنم. با وب مانی کار کردید؟
(11-22-2015 12:46 AM)hadi1361 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزیز
یه سر به این سایت بزن دبلیو ام فا
خرید و فروش ارزهای اینترنتی را به خوبی انجام میده. من که راضی ام ازش.

سلام مرسی که نظرتون رو گفتید. آره سایت خوبی هست.
اما راستش کمی گرون کار میکنه برای همین به نظرم رسید شاید جا باشه سایت های دیگه هم توی این مورد فعال بشن.
لینک مرجع