سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سلام ..کمک و هم فکری میخوام
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
Confusedسلام به همه
ما شرکت پخش داشتیم ..البته پدرم .که الان ورشکست شده .
خودمم طراح لباسم و کلا تو کارای هنری ... در حال حاضر اوضاع خوبی نداریم ... طراحی لباسم که تو این شهر بازار نداره . اون موقع که تهران بودم خوب بود .اما اینجا نه ....
تو فکر راه اندازیه یه کارام که به پدرم کمک کنم .... خیلی گیجم این دومین باریه که پدرم ورشکست شده . خیلی ضعیف شدم ... اوضاع خوب یهو از این رو به اون رو شده .
کمکم کنید... انگیزمو از دست دادم ... اصلا حوصله هیچ کاری ندارم .... پول که ندارم هیچ ... کسیم ندارم بهم انگیزه بده و یا مشوقم باشه .
ادم کاری هستم اما نمیدونم چمه!!!!
4fvgdaq_th4fvgdaq_th
سلام

وقتی آدم شرایطش خوب باشه ، بازارش خوب باشه ، درآمد بالا باشه هرکسی شوق انجام کار داره! هرکسی شجاعت انجام کار رو داره
اما شجاعت واقعی زمانی معلوم میشه که توی شرایط سختی مثل ورشکستگی گیر بیافتی
الان هست که باید از خودتون شجاعت نشون بدید و کاری انجام بدید برای تغییر وضعیت
قطعا آسون نیست. اگه آسون بود همه میتونستن!

در مورد اون کار طراحی لباس که گفتید
*یه موردی که به نظرم رسید این بود که اگر نمونه دوخته شده دارید ، یه پیج اینستا بزنید مدل هاتون رو بزارید اونجا
خیلی از پیج هایی که مدل لباس میزارن توی اینستا فروش پستی دارند فروششون هم خوبه
به خصوص اگه لباس مجلسی یا مانتو باشه
هزینه اولیه هم نداره
**به طور کلی هر نوع کار هنری ، دست ساز مثلا (زیورالات) میتونه توی اینستا فروش خوبی داشته باشه

***اگه شمع سازی هم بلدید و یا علاقه دارید یه ایده دارم براتون که اونم میتونید توی اینستا بفروشید

*راستی اگر امکانش براتون وجود داره دلیل یا دلایل ورشکستگی پدرتون رو بگید تا ما هم بتونیم از این تجربه ی ارزشمند استفاده کنیم.
این شرکت 4تا سهام دار داشت که یکیش پدرم بود که هم مدیر عامل و هم همه کاره ... همه چی داشت خیلی خوب پیش میرفت ترن اور مالیش حدود 1میلیارد و 500 بود . اما سهام دارا به جای تزریق پول تو شرایط بحران از سرمایه بر می داشتن .... حقوق هم می گرفتن ... ویزیتور هام چون مدیر فروش خوبی نداشتن دزدی میکردن از حساب های مشتریا.... این شد که اینجوری شد
چجور کاری بلدی؟ میتونی چیکارا بکنی؟
چه کسایی رو میشناسی؟
شهرتون چجور بازاری داره؟
مثلا میتونی من اینجا بهت جنس بفرستم اونجا بفروشی؟
لینک مرجع