سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: شروع بکار کردن پخت نان های فانتزی و فروش آنها در مقیاس کوچک
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و خسته نباشید به اساتید محترم. خیلی ممنون میشم اگه کمک و راهنماییم کنید تا به هدف و آرزوم به امید خدا برسم.
برای شروع بکار کردن پخت نان های فانتزی و فروش آنها در یک در مقیاس کوچک در یک مغازۀ متوسط چطور باید اقدام کرد و به چه نکاتی باید توجه کرد؟ در کل تحت چه ضوابط قانونی و با چه سرمایه و تجهیزاتی و چه روش هایی میشه کاری بی نقص و سود ده و موفق را شروع کرد و چه عواملی بر موفقیت تأثیر دارد؟10_004
سلام خدمت همه دوستان
این ایده ای که دوستمون مطرح کردن , یکی از ایده ها و برنامه های من هم هست...
خیییلی خوشحال میشیم از راهنمایی دوستانی که در این زمینه تجربه دارن...
نون فانتزیا البته به نطر من بیشتر تمرکزشون رو نون ساندویجی و همبرگر هست یعنی این دو تا مولفه برا مشتری گرفتن مهمه
الان شاید بشه با شیرینی پری ها صحبت کنید و ارد و ........ بش بدین و یه مبلغی تا بدون تجهیزات و با سرمایه کمتر براتون همون دو تا بالا رو در بیاره
مهم مشتری پیذا کردن و بازاره و گرنه همه بلدن تولید کنند
مهم پیدا کردن مشتری هاست در این آشفته بازار رقابت

باید بتونی مشتری های خودت رو داشته باشی

ما این رو تجربه کردیم:

ایتدا باید از نظر مشتری مطمئن بشین و محصولتون حرفی برای گفتن داشته باشه - بعد باید برین دنبال مجوزهای بهداشت و آرد(که آزاد هست) و برای اینکار باید از آردهایی استفاده کنین که مناسب کار باشه و گرنه رنگ و مزه نون فانتزیتون خوب نمی شه
بعد هم باید شروع کنید به خریدن دستگاه های مورد نظر که فر صنعتی نام داره و خودش داستانهایی داره
بعد دنبال شاطر فانتزی بگردین که این از همه مهمتره و اصل کار چون اون کارگر سرمایه اصلی شماست
بعد هم تولید و الی آخر
سوالی داشتین در خدمتم عزیز البته در حد توان و زمانم
کدوم شهر هستید؟ من تو عسلویه برای یکی از فامیلا 3تا قرار داد با شرکت های ( پتروشیمی پردیس، پتروشیمی مهر، پتروشیمی مبین) قرارد بستم که
نون روزانه صبحانه و شام و ناهار این شرکت هارو با قیمت عالی بهشون برسونم روز اول با یک شرکت و در روزهای بعدی با 3 تا شرکت قرداد مستقیم بستم
من فقط پورسانت گرفتم این وسط الان بعد 1سال کلی کارگر(21) نفر با حقوق ثابت 500تومن داره به گفته خودش چون دیگه من تو عسلویه کار نمیکنم و
الان تو شهر خودم تجارت میکنم با عراق و ترکیه و کردستان عراق.

اما در مورد شهر خودتون پرسیدم بگید کدوم شهرید شاید آشنا داشته باشم و کمکتون کنم برای فروش بیشتر. برای خط تولید هم براتون آمار میگیرم
تو همین تاپیک اعلام میکنم اما شهرتون رو بگید...

موفق//// تاجگردون
(11-08-2015 11:33 PM)sorin نوشته شده توسط: [ -> ]نون فانتزیا البته به نطر من بیشتر تمرکزشون رو نون ساندویجی و همبرگر هست یعنی این دو تا مولفه برا مشتری گرفتن مهمه
الان شاید بشه با شیرینی پری ها صحبت کنید و ارد و ........ بش بدین و یه مبلغی تا بدون تجهیزات و با سرمایه کمتر براتون همون دو تا بالا رو در بیاره
سلام. مچکرم از همفکریتون...
راستش من ایده ی جالبتری دارم و فقط روی این دو نوع نون قرار نیست تمرکز داشته باشم...هزینه ی تجهیزات و ...تقریبا چقدر میشه؟ اطلاعاتی دارین؟
(11-09-2015 02:44 PM)سزار3 نوشته شده توسط: [ -> ]کدوم شهر هستید؟ من تو عسلویه برای یکی از فامیلا 3تا قرار داد با شرکت های ( پتروشیمی پردیس، پتروشیمی مهر، پتروشیمی مبین) قرارد بستم که
نون روزانه صبحانه و شام و ناهار این شرکت هارو با قیمت عالی بهشون برسونم روز اول با یک شرکت و در روزهای بعدی با 3 تا شرکت قرداد مستقیم بستم
من فقط پورسانت گرفتم این وسط الان بعد 1سال کلی کارگر(21) نفر با حقوق ثابت 500تومن داره به گفته خودش چون دیگه من تو عسلویه کار نمیکنم و
الان تو شهر خودم تجارت میکنم با عراق و ترکیه و کردستان عراق.

اما در مورد شهر خودتون پرسیدم بگید کدوم شهرید شاید آشنا داشته باشم و کمکتون کنم برای فروش بیشتر. برای خط تولید هم براتون آمار میگیرم
تو همین تاپیک اعلام میکنم اما شهرتون رو بگید...

موفق//// تاجگردون

سلام. خیییلی ممنونم از همفکریتون...
من قزوین هستم .
(11-09-2015 06:51 PM)samira71 نوشته شده توسط: [ -> ]
(11-08-2015 11:33 PM)sorin نوشته شده توسط: [ -> ]نون فانتزیا البته به نطر من بیشتر تمرکزشون رو نون ساندویجی و همبرگر هست یعنی این دو تا مولفه برا مشتری گرفتن مهمه
راستش من ایده ی جالبتری دارم و فقط روی این دو نوع نون قرار نیست تمرکز داشته باشم...هزینه ی تجهیزات و ...تقریبا چقدر میشه؟ اطلاعاتی دارین؟

حدودا :
فر صنعتی تا 40 میلیون
خمیر گیر 6 میلیون
رول کن 3 میلیون
اتاق بخار 4 میلیون
مکان حدود 120 متر به بالا
شاطر ماهر روزی 70 هزار به بالا
فردار روزی 50 به بالا
کارگر ساده 30
بسته بند 30
خمیرگیر 40
و غیره

این ها تقریبی بود...
(11-10-2015 01:59 PM)matarodi نوشته شده توسط: [ -> ]
(11-09-2015 06:51 PM)samira71 نوشته شده توسط: [ -> ]

حدودا :
فر صنعتی تا 40 میلیون
خمیر گیر 6 میلیون
رول کن 3 میلیون
اتاق بخار 4 میلیون
مکان حدود 120 متر به بالا
شاطر ماهر روزی 70 هزار به بالا
فردار روزی 50 به بالا
کارگر ساده 30
بسته بند 30
خمیرگیر 40
و غیره

این ها تقریبی بود...
سلام. خیییلی مچکرم از همفکریتون...
واقعا فکر نمیکردم هزینه ها اینقدر بالا باشه.
سلام. شب خوش. ممنون از راهنماییتون. تهران هستم
لینک مرجع