سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ایده برای کسب درآمد از گاوداری بدون دام
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام من یک گاو داری دارم که از پدرم به ارث رسیده که در شهرستان هست و با محل اقامتم 50 کلیومتر فاصله داره-گاوداری حدود 2000 متر هست و سر باز دارای دو طبقه سویت با آب و برق و یک سیلو در کنار آن-سرمایه اولیه ندارم میخواستم نظرتون رو بدونم که چکاری در آن انجام بده سودآوره البته اینم بگم چون سرمایه ندارم توقع سود آن چنانی ندارم ولی چیزی که هست اینه که میخوام حداقل یه پولی بتونم از توش دربیارم-ممنون میشم ایده هاتونو بگید و اگر میدونید وام میشه گرفت و.......
کسی نظری نداره؟بنظرتون اصلا با یه همچین محل چکار میشه کرد سوای از اینکه گاوداریه یعنی یه محلی در نظر بگیریم که دیوار دار هست
میتونید ازش به عنوان انبار مصالح ساختمانی استفاده کنید یا اگه سرمایه دارید کود گاوی توش بریزید و تبدیل به مرکز خرید و فروش کود گاوی کنین
گاوداری در یک شهرستانه کوچکه که فکر نمیکنم بدرد مصالح ساختمانی و غیره بخوره-تنها مزیتی که داره با شهر 2 دقیقه هم فاصله نداره و به همین دلیل هم پروانه بهره برداری مجدد(دام) نمیدن چون(سرباز هم هست) به نوعی داخل شهر محسوب میشه-
کلا بدرد انبار میخوره چون گفتید سوله داره..... بدرد پرورش قارچ هم شاید تا حدودی بخوره
(10-31-2015 07:31 PM)sorin نوشته شده توسط: [ -> ]کلا بدرد انبار میخوره چون گفتید سوله داره..... بدرد پرورش قارچ هم شاید تا حدودی بخوره

سوله نه عزیز سیلوی انبار غذای دام که زیر زمینیه و سر باز
گلخونه بزنین. برای قارچ خوب نیست چون قبلا گاوداری بوده میکروبش زیاده
الان حدودا 7 ساله دام داخلش نبوده و افتاب فراوان خورده فک کنم از این جهت پاک باشه ولی خب پر.رش قارچ اشباع شده و خب سرمایه اولیه مطلوبی میخاد-در رابطه با گلخونه هم چه گیاهی یا محصولی ک سود دهی داشته باشه؟هزینه هاش ب چ صورته و........................؟
(11-01-2015 09:41 AM)mohandes-j نوشته شده توسط: [ -> ]الان حدودا 7 ساله دام داخلش نبوده و افتاب فراوان خورده فک کنم از این جهت پاک باشه ولی خب پر.رش قارچ اشباع شده و خب سرمایه اولیه مطلوبی میخاد-در رابطه با گلخونه هم چه گیاهی یا محصولی ک سود دهی داشته باشه؟هزینه هاش ب چ صورته و........................؟
ببخشین شرمنده تند تند متنو خوندم متوجه نشدم .در رابطه با گاخونه هم میتونیین گل سنبل هلندی یا سنبل ایرانی که برا عید بازار داره راه اندازی کنین؟
کسی نظری نداره؟
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع