سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: تاسیس شرکت بازاریابی بین المللی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت دوستان من قصد دارم یک شرکت بازاریابی بین المللی ثبت کنم البته منظور از بین المللی فعالیت در کشورهای حوزه خلیج فارس کشورهای افغانستان عراق و کردستان عراق و در آینده کشورهای اروپای شرقی.البته من مشکلی برای ثبت شرکت ندارم چون قبلا کار خودم ثبت شرکت بوده و پیدا کردن بازاریاب هم با توجه به زیاد بودن ایرانی ها و فارسی زبانان در کشورهای یاد شده کار چندان سختی نیست اما چیزی که برای من مهمه و دوست دارم از تجربه شما دوستان استفاده کنم بحث موارد حقوقی این کار است.یعنی وقتی با یه شرکت برای بازاریابی محصولاتش قرارداد می بندم چند درصد باید بگیرم و چه الزامات حقوقی در این کار وجود داره همچنین اگر کسی نکته ای یا مطلب مهمی در این زمینه می دونه راهنمایی کنه منتظر پاسخ شما دوستان هستم با سپاس
ایرانی ها و فارسی زبانان در کشورهای دیگه را چطور پیدا می کنید ؟
(10-30-2015 05:50 PM)vahid_koohi نوشته شده توسط: [ -> ]ایرانی ها و فارسی زبانان در کشورهای دیگه را چطور پیدا می کنید ؟
دوست عزیز برای آغاز کار زیاد نیازی نیست به اب و اتیش زد تو افغانستان ایرانی زیاده همون طور که افغانی تو ایران زیاده کردستان عراق هم که هم مرز با ایرانه و ایرانی های زیادی به اون منطقه رفت و آمد دارن و خیلی ایرانی ها هم اونجا زندگی می کنن و در مجموع کشورهای اطراف پر از ایرانی و فارسی زبان است که وقتی با پورسانت خیلی بالا کار کنی خود به خود جذب می شن
دوستان کسی نیست راهنمایی کنه
من ترم آخر حقوقم خودمم دارم یه جورایی تجارت میکنم
درصد و اینا دست خودته زیاد مهم نیست ، تو باید با تولید کننده طی کنی که به چه قیمتی میتونه واسه تو جنس بده...یعنی باهاش قرارداد ببندی ...اگه بتونی خوب بفروشی حتی میتونی قرارداد ببندی که جنساشو فقط به تو بفروشه
من ارومیه هستم
خواستی همکاری کنیم خبرم کن خوشحال میشم
تلگرام 09382943061
لینک مرجع