سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: عاجزانه درخواست کمک دارم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان من یه رستوران به نام کاکتوس تو اول جاده امام زاده داود ع به نام کاکتوس داشتم که متاسفانه در پی تخریب های جدید خراب کردن حدود 20 رستوران دیگر رو هم خراب کردن دنبال یه کسب وکار دیگه اونجا هستم که بورس بشه غیر از رستوران البته ما محدودیت ساخت داریم ممنون میشم پیشنهاد خودتون رو بدید به لحاظ مالی هم مشکلی برا هزینه ندارم.
سلام دوستان خواهش میکنم کمک کنید میدونم که شما خیلی تجربیات باارزشی دارین که میتونه کمک کنه مثلا من در جاده چالوس باغ لاله رو دیدم خیلی استقبال میشه ولی بدیش اینه که فصلی است میشه محل نمایش باز درست کرد شاید پرورش ماهی و ماهی گیری و پختن صید خودتون که بچه ها هم باماهی گیری آشنا بشن هم لذت خوردن اون نمیدونم چه کاری جذابیت بالای داره شما راهنمایی کنید ممنون میشم
سلام دوستان خواهش میکنم پس از مطالعه منو راهنمایی کنید اگر بتونیم راه مناسبی برای استفاده از این فضا پیدا کنیم مطمئن باشید حداقل 30 خانواده رو از مشکلات روز مره نجات میدید ضمن اینکه فرهنگ بد قلیون کشیدن رو با یک کار جدید جایگزین میکنید که فضاهای مفرح فقط صرف قلیون کشی وکارهایی از این دست نشه خواهش میکنم کمک کنید میتونید اسمتون رو در تاریخ ثبت کنید اونجا میشه یه بورس جدید راه انداخت به جای باغچه رستوران بنده حاضرم هر مقدار که بگید هزینه کنم ضمنا اگر کسی طرحی داره که فکر میکنه باید بابتش هزینه دریافت کنه بنده هیچ منعی ندارم فقط خواهشا کمک کنید ملکهای اونجا ارزش بالایی داره و میشه این ملکها رو مجدد زنده کرد
ببخشید تلفن تماس من 09369811378است
سلام دوستان با اجازه من توضیح بیشتر میدم ما تو ابتدای جاده سولقان یعنی شهران بعد پاسگاه کن تعداد زیادی رستوران فعال بود که با بهونه واهی شهرداری و سازمان آب که کاملا سلیقه ای عمل کردن تخریب شد و حیف که عقلانیت تو این مورد در حد صفر بود در هر صورت الان شهرداری اجازه نمیده اونجا بنایی احداث بشه و میگه فقط باید به صورت باغ استفاده بشه حسن اونجاها اینه که به راحتی از کنار جاده دید داره و میشه به راحتی تو یه فضای زیبا از محیط استفاده کرد دوستانی که با این منطقه آشنا باشن میدونن که جای منحصر به فردیه .
من دنبال راه انداختن یه کار دیگه اونجا هستم که بشه از این فضا استفاده بشه و لااقل مردم منطقه بتونن از اون کسب درآمد کنن و دولت هم گیر نده ممنون میشم اگر فکری دارید راهنمایی کنید .
از دوستی هم که منو راهنمایی کردن خیلی ممنونم
اجازه ی ساخت هیچی رو نمیدن؟؟؟ مثلا سازه های گلخانه ای هم نمیتونین بسازین؟؟
از شهرداری استعلام کردین ببینین دقیقا مجوز چه کارهایی رو میده؟
سلام جناب سینوهه سازه پایدار اشکال داره ولی مثل گلخانه موقت با چوب و نایلون اشکال نداره ممنونم که توجه کردید اکثر دوستان که هنوز هیچ توجهی نکردن
لینک مرجع