سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: پرورش قارچ دکمه ای
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان اینجا اگر کسی پرورش قارچ دکمه ای میده به بنده پ خ بفرسته
سلام من در حال تاسیس سالن قارچ هستم البته قبلا هم در این زمینه فعالیت داشتم ولی حالا با سرمایه ای که جور کردم میخوام کارو به صورت حرفه ای شروع کنم . پیشنهاد میکنم بخشی برای در ارطبات بودن تولید کنندگان ریز و درش و حتی کسانی که علاقه به این کار دارن ایجاد کنید .
(10-22-2015 04:56 PM)hossein aghili نوشته شده توسط: [ -> ]سلام من در حال تاسیس سالن قارچ هستم البته قبلا هم در این زمینه فعالیت داشتم ولی حالا با سرمایه ای که جور کردم میخوام کارو به صورت حرفه ای شروع کنم . پیشنهاد میکنم بخشی برای در ارطبات بودن تولید کنندگان ریز و درش و حتی کسانی که علاقه به این کار دارن ایجاد کنید .
سلام دوست عزیز
به نظر شما با زیاد شدم افرادی که مشغول پرورش قارچ هستن بازار برای افراد جدید کشش داره؟؟؟
سلام دوست گرامی چرا کشش نداره؟ میتونی خیلی عالی به فروش برسونی قارچ ها رو فقط بازار یابی کن 10کیلو 10کیلو فست فود ها ازت میخرن من دو دوره زدم بخاطر سرمایه کم ولش کردم یعنی با 5تومن شرو کردم آخر هر دوره فقط 2ملیون دستمو میگرفت خیلی کم بود برام اما میخوای یاد بگیری نه کتاب بخون نه مقاله نه تو گوگل سرچ کن برئ تئ سایت یوتیوب چندتا سرچ انگلیسی بکن بطور کامل یاد میگیری کامل هاااااااا بهترین منبع آموزشی یوتیوب البته (شیلتر) هست..

موفق///تاجگردون
لینک مرجع