سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: لطفا بیاید نظر بدید برای کار اینترنتی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خسته نباشید
دوستان کمکم کنید شما رو بخدا
من دوس دارم با کسب و کار اینترنتی ماهانه 800000 الی 1000000 درآمد ثابت از اینترنت داشته باشم با سرمایه 200 300 هزارتومنی چیکار میشه کرد توی اینترنت؟ کلی مقاله هم خوندم که فایده نداشته ، مهندسین هرکاری رو که بگن با حوصله انجام میدم
سلام اول بگید مهارت و تخصصی در زمینه اینترنت دارید؟

من چنتا پیشنهاد خوب دارم ولی باید ببینم شما چقدر مصمم هستید و چه کار های میتونید بکنید

اگر ممکن است سن و مورد بالا رو بگید تا بهتر راهنماییتون کنم
سلام
یه جورایی کدنویسی اچ تی ام ال و تبدیل به وردپرس و کار با سیستم وردپرس و ... رو بلدم.
کلا زیاد حرفه ای نیستم . سنم 21 سال هست.
من تخصص آنچنان ندارم اگه میشه راهنمایی کنید که ی کار بدون نیاز به تخصص راه اندازی کنم
تقریبا هم سن هستیم-ببینید تقریبا منم مثل شما هستم و میخوام سود خوبی از نت جمع کنم یه ایده و پروژه دارم ولی واقعا به تنهایی خیلی زمان میبره برید به این تاپیک متوجه میشید-من الان این ایده رو حدودا 15 روزه راه انداختم ولی همون چند روز اول کاراشو کردم و الان....

http://forum.unc-co.ir/showthread.php?tid=14236
آقا این تاپیک رو ک دادید خوندم ولی دردی رو دوا نمیکنه راهی دیگه بلد نیستید ؟ چون گفتید خیلی کارا مد نظر دارید
راه هایی که مد نظرم هست همه در انجام این ایده محقق میشه -بنا به یک سری دلایل نمیتونم بیان کنم

در ضمن شما میخواید چجوری از نت کسب درآمد کنید؟ یعنی چیزی مد نظرتون هست+من دارم مطالب رو طبقه بندی میکنم که بزارم روی وبم-مطمئنا مطالب آموزشی که هیج جا حتی پولی هم یاد نمیدن
سلام دوستان

میدونین که روزنامه های شهر بابت تبلیغات هزینه زیادی دریافت میکنن،هزینه بنر که دیگه هیچی!!!!
من و دوستم وبلاگی داریم و بصورت رایگان آگهی قبول میکنیم.
شما میتونین شرحی از هنر،تواناییتون ،محل کار و حرفه خودتون تهیه کنین تا ما اونو در سایت قرار بدیم.
اگر مایل بودین عکس بفرستین لطفا حجم عکس کم باشه .

تبلیغ رایگان است 1 بار استفاده کنین.
لینک مرجع