سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ما همه میلیاردریم اگر:
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با عرض سلام خدمت همه دوستان عزیز

حقیقتش بنده حقیر مدت کمی هست که در این انجمن ثبت نام کردم و در این مدت اکثر وقتمو گذاشتم برای مطالعه ارسال های دوستان و اساتید عزیز

من اگر بخوام یه توضیح مختصر درباره خودم بدم اینه که دانشجو ترم اول کارشناسی هستم و مثله همه افراد هم سطح خودم دغدغه داشتن شغل و یک زندگی مناسب رو دارم اما تا به این روز بنا به دلایل متعددی یک پله یا بهتر بگم چند پله از زندگی عقب بودم و البته همیشه هم خودم اینو میدونستم و میتونم بگم بزرگترین مشکل در زندگی شخصیم نداشتن برنامه ریزی بوده(باور کنید و باور کنید و باز هم باور کنید مهم ترین رکن موفقیت بعد از هدف داشتن برنامه ریزیه البته میشه هدف و برنامه ریزی رو به هم ربط داد و گفت تا هدف نباشه برنامه ریزیی نیست و تا برنامه ریزی هم نباشه هدفی هم نیست پس این دو مکمل هم هستند)

شاید فکر کنید هدفی در زندگی نداشتم البته تا حدودی میشه گفت درسته ولی واقعا آدم بی هدف یعنی مرده متحرک یا به تعبیری ربات ولی میتونم بگم غیر ممکنه شخصی در زندگی هدفی نداشته باشه چه کوچک و چه بزرگ -البته هدف واقعی به نظر من همون رویاهای ما هست البته با برنامه ریزی مشخص وگرنه رویایی که برنامه ریزی نداشته باشه همیشه همون رویا میمونه....

خلاصه به همین دلیل من توی درس -زندگی-معاشرت و هر چیز که فکر بکنید عقب افتادم -اینم بگم بار های بار کتب مختلفی چون رمز مردان بزرگ از آیت الله سبحانی-غورباقه را ببوس یا قورت بده از برایان تریسی و همچنین قله ها و دره ها و چه کسی پنیر مرا جا به جا کرد و مدیریت زمان و چند کتاب دیگه رو تا اخر مطالعه کردم و گاها اونا رو اجرا کردم و تاثیرات خوبی هم برام داشته ولی واقعا این تاثیرات چند روز و چند هفته بوده و بعد از گذشت اون تا مدت ها فراموش شده از خاطرم و میل نداشتم برم سمت این روش ها و جملات انگیزشی
حتی با اینکه در همون مدت های کم هم برنامه ریزی داشتم و...

من یکی از تاپیک های این انجمن رو که آقای قربانیان عزیز زحمت کشیدند و مطالب مفید و مختصری رو داخل اون گذاشتن رو به دقت مطالعه کردم و باز همون حس و انگیزه در من شکوفا شد که با خواندن کتب ذکر شده زمانی داشتم و میتونم بگم شاید فرمول نوشته های این عزیز ساده هست ولی به اندازه این چند جلد کتاب موثره پس شما هم حتما سری به این تاپیک به نام کار.کار.چگونه شروع کنم؟ بزنید

نمیدونم چقدر شبیه هم هستیم شمایی که داری این مطلب رو میخونی ولی من بخش مهمی از عمرو بیهوده صرف اینترنت و رایانه کردم البته گاهی هم استفاده های خوبی داشتم ولی استفاده های پوچی که کردم همون مقدار خوب رو هم پوشش میده-

من این تاپیک رو ایجاد کردم با اینکه هنوز خودمم خیلی رو به جلو نرفتم(بخوام یه مثال بزنم مثله دکتری که هنوز درمان بیماری خودشو پیدا نکرده) تا اونای که مثل من هستن بیان و به کمک هم و دادن راهکار به هم و بقیه به معنای واقعی کلمه موفق شویم

من اطمینان دارم میشه و به این جمله کلیشه ای خواستن توانستن است اعتقاد دارم پس بیاییم ثابت کنیم میشه

من واقعا جدای از همه این چیز ها به این چند مورد زیر معتقدم:

ما همه میلیاردریم اگر: هدف و برنامه ریزی داشته باشیم
ما همه میلیاردریم اگر: دیوار ذهنی خودمون رو خراب کنیم
ما همه میلیاردریم اگر:با داشته ها و نداشته هایمان خوب زندگی کنیم
ما همه میلیاردریم اگر:به خانواده عشق بورزیم
ما همه میلیاردریم اگر:مطالعه کردن کتاب رو جزءی از وجودمان کنیم
ما همه میلیاردریم اگر:شجاع باشیم
ما همه میلیاردریم اگر:به هم احترام بگذاریم

میلیاردر بودن به داشتن چندتا تکه کاغذ رنگی(پول) یا حساب های بانکی پر یا ماشین و خونه و امثال اینا نیست میلیاردر بودن یعنی بتونی هر وقت و هر جا یک ایده داشته باشی که مشکلاتتو حل کنی

از همه دوتان و عزیزان هم خواهش دارم هم بیان در این تاپیک سهیم باشن و نظرات و راهکاراشونو بدن هم در آخر این جمله رو کامل کنند:

ما همه میلیاردریم اگر:
لینک مرجع