سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راه اندازی سایتی مشابه ورزش 3
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
دوست عزیز ، مشکل هیچ وقت نمیتونه برنامه نویسی یا طراحی قالب باشه ، اینها موارد جزئی هستند .
سوال اساسی این هست : با وجود ورزش 3 چه نیازی به حضور سایت مشابه اون هست ؟
مگر ورزش 3 کار خودش رو نمیکنه ؟ شما ایده های بهتری دارید ؟
من چون قبلا تحت ویندوز برنامه محاسبه و نمایش نتایج بازی های pes را نوشته بودم به خاطر همین می خوام یه سایتی مشابه ورزش 3 پیاده سازی کنم و یا یه سایتی برای نمایش بازی های پی ای اس استان ها پیاده سازی کنم و کلا سایت های زیادی تو ذهنم هست که می خوام اگه بشه تیمی راه اندازی کنم بدون هیچ هزینه ای میدونم این سایت ها تبلیغاتشون را کردن و موفق هم شدن ولی من هم تلاشم را می کنم و زبانم هم خوبه می تونم پیشرفت کنم ان شالله که همه موفق بشن و من هم بتونم به اهدافم برسم
این هم دو قالب دیگه
[img][تصویر: 2en8h8n.png][/img]
[img][تصویر: veok8k.png][/img]
[img][تصویر: 141jonm.png][/img]
اینکه که فکر کنیم چون یه سایتی وجود داره نباید ما هم اون سایت را بزنیم این یه اشتباهه البته از نظرمن شاید هم من اشتباه فکر می کنم نی دونم
اما می خوام بدونم سایت دیوار هم نباید راه اندازی می شد دیگه فکر می کنم کمتر از یه سال باشه که راه اندازی شده اما من احساس می کنم که از تمام سایت های کاریابی و استخدام اینترنتی بهتره چون کار باهاش خیلی راحتتره و قالب خیلی خوبی داره مطمئنم که به زودی پیشرفت چشم گیری می کنه این سوال برای من ایا برای این
سایت برای تبلیغاتش هزینه زیادی مثل چند میلیونی شده من فکر نمی کنم البته سوال هم نکردم در کل به نظر یه بیننده این سایت از نظر من این سایت خیلی موفق میشه
خوشحال میشم نظر دوستان را هم در این باره بدونم
امکان ویرایش پست نبود ببخشید در رابطه با سایت دیوار به اشتباهی چون یه نفر گفته بود که کمتر از یک سال هست که پیاده سازی شده که من هم اینجا بیان کردم اماخیلی وقت هست که راه اندازی شده اما در کل به نظر من راحتی کار باهش باعث پیشرفتش بوده!
دوستان ورزش 3 به خاطر برنامه نویسی و طراحیش نشده که ورزش 3
میدونید چه تیم حرفه ای پشت صحنه دارن کار میکنن تا بروزترین اخبار ورزشی رو بذارن رو سایت؟
از عکاس و خبرنگار گرفته تا مترجم و ...
راه اندازی یه همچین سایتی کار سختی نیست ولی مهم اداره کردن سایت هست.
بله به نظر من هم بیشترین زحمت را تیم نویسندگانش کشیدن یعنی باعث پیشرفت یه سایت ورزشی نویسندگان سایت هستن و برنامه نویس سایت هم تاثیر زیادی داره
به نظر من تبلیغات میلیونی اشتباه محضه در واقع عامل پیشرفت این سایت نویسندگان سایتش هستن
من خودم قبلا نویسنده سی شارپ سایت اموزشی بودم مطالبی که می زاشتم واقعا ناب بود حتی مدیر سایتش گفت که یه سری فیلم های اموزشی از مطالبت درست کن
اما من می خوام برای خودم کار کنم ایدهای زیادی دارم چون تخصصم برنامه نویسی تحت ویندوز اتوماسیون های اداری هست می خوام یه سایت اموزشی راه اندازی کنم من اصلا زیاد پیگر اخبار ورزشی نیستم
به خاطر همین شاید نتونم این را پیاده سازی کنم اما برای نمایش بازی های پی ای اس که تو مراکز بازی های رایانه ای انجام میشه میشه این سایت را پیاده سازی کرد
و من بعد از اینکه انشالله یه برنامه نویس موفق وب شم و اگه بخوام یه سایت ورزشی هم راه اندازی کنم اگه نویسنده اش پیدا بشه قطعا سود حاصل از سایت مساوی خواهد بود یعنی اگه سایتم به سود برسه تقسیم بر تعداد تیم میشه چون میدونم بیشترین زحمت را نویسنده میکشه نه اینکه به نویسنده برای هر پست 500 تومان یا هزار تومان میدن و بیشترین سود حاصل مدیر سایت بشه اینطور چیزها به درد نمی خوره و باعث پیشرفت یه سایت نمیشه به نظر من
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع