سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: ایده ای برای ساخت برنامه اندروید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
به نام خدا

سلام
من برنامه نویسی اندروید رو تازه شروع کردم و برنامه های کتاب میسازم (سیستمی نه)

دونباله یه ایده (موضوع) هستم که برنامه بسازم و در مارکت ها برای فروش قرار بدم.
هرچی موضوع فکر کردم دیدم ساختن T_T
یا می تونید سایتی رو معرفی کنید برم از مطالبش یه برنامه بسازم.
لطفان کمک کنید.
اگر یه ایده خیلی خوبی دارید می تونیم شریک شیم ^_^
تبدیل وبسایت های ریسپانسیو به نرم افزار
در واقع یک نرم افزار که آدرس وبسایت رو در حالت مرورگری باز کنه...
(09-16-2015 10:32 PM)هورداد نوشته شده توسط: [ -> ]تبدیل وبسایت های ریسپانسیو به نرم افزار
در واقع یک نرم افزار که آدرس وبسایت رو در حالت مرورگری باز کنه...
اقا سلام
من گفتم کتاب میسازم نه برنامه های سیستمی ^_^ یعنی برنامه هایی که در باره یه موضوع توضیح میده مثلان اموزش اشپزی این جور چیزا

منظورتون اینه که یه برنامه بسازم که سایت یا انجمن مثلان forum.unc-co.ir در خود نمایش بده ؟؟؟
برنامه نویسیش رو چه طوری یاد گرفتی؟ کلاس رفتی یا از اینترنت گرفتی؟
من فقط یک نکته شاید هم بدونی رو فهمیدم:
میشه از پرداخت درون برنامه ای کافه بازار استفاده نکرد و خودمون درگاه پرداخت براش درست کنیم و این طوری درصدی به کافه بازار نمی دیم و به جاش می تونیم برای تبلیغ هزینه کنیم.
(09-16-2015 10:55 PM)reza.rs2 نوشته شده توسط: [ -> ]برنامه نویسیش رو چه طوری یاد گرفتی؟ کلاس رفتی یا از اینترنت گرفتی؟
میشه از پرداخت درون برنامه ای کافه بازار استفاده نکرد و خودمون درگاه پرداخت براش درست کنیم و این طوری درصدی به کافه بازار نمی دیم و به جاش می تونیم برای تبلیغ هزینه کنیم.
من از اینترنت یاد گرفتم. و با b4a برنامه نویسی می کنم.
راستش پرداخت درون برنامه ای بازارو بلد نیستم ( چون لازمم نشد و ایده خوبی پیدا نکردم که ازش استفاده کنم) اگر چیزی خوبی پیداکردم یاد میگیرمش (فک نکنم سخت باشه )
(09-16-2015 10:55 PM)reza.rs2 نوشته شده توسط: [ -> ]برنامه نویسیش رو چه طوری یاد گرفتی؟ کلاس رفتی یا از اینترنت گرفتی؟

یه مجموعه فوق العاده رو از پی سی دانلود، دانلود کردم و دارم براش زیرنویس تهیه میکنم بعضی از قسمت هاش رو هم دوبله کردم.کیفیت کارم زیاد بالا نیست اما به زودی دی وی دی اولش رو تموم میکنم و به رایگان توی پی سی دانلود و انجمن برای دانلود قرار خواهم داد و اگر شد در یک طرح ملی در گنجینه دانشگاه های ایران ذخیره اش میکنم
ای بوکهای آموزش نرم افزار هم فکر کنم برا گوشی خوب باشه
ولی اگه کسی نرم افزار میسازه من 1 نیازی حس کردم که تو نرم افزار ها ندیدمو از خیلی ها این ای کاش رو شنیدم
برنامه های مثل جیب- کیف پول - حسابدار - پس انداز اینا همشون باید دستی اطلاعات توش وارد بشه ولی اگه اینجور برنامه ای به کارتهای بانکی و تراکنشهات وصل بشه و شب صورت حساب بهت بده و ما فقط هر تراکنش رو بنویسیم خرج چی شده خیلی راحتتره - من راستش خودم شبها تنبلیم میاد همه تراکنش هامو وارد برنامه کنم
این سیستم تو نرم افزار کیف پول خود ویندوزفونها هستا ولی هم اینکه فارسی نیست و هم کارتهای بانکیه ما بهش متصل نمیشه
(09-17-2015 12:32 PM)tan-graphic نوشته شده توسط: [ -> ]ولی اگه کسی نرم افزار میسازه من 1 نیازی حس کردم که تو نرم افزار ها ندیدمو از خیلی ها این ای کاش رو شنیدم
برنامه های مثل جیب- کیف پول - حسابدار - پس انداز اینا همشون باید دستی اطلاعات توش وارد بشه ولی اگه اینجور برنامه ای به کارتهای بانکی و تراکنشهات وصل بشه و شب صورت حساب بهت بده و ما فقط هر تراکنش رو بنویسیم خرج چی شده خیلی راحتتره - من راستش خودم شبها تنبلیم میاد همه تراکنش هامو وارد برنامه کنم
این سیستم تو نرم افزار کیف پول خود ویندوزفونها هستا ولی هم اینکه فارسی نیست و هم کارتهای بانکیه ما بهش متصل نمیشه
>_<
من گفتم کتاب میسازم نه برنامه های سیستمی ^_^ یعنی برنامه هایی که در باره یه موضوع توضیح میده مثلان اموزش اشپزی این جور چیزا
لینک مرجع