سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: جذب مشتری برای یک فروشگاه اینترنتی ابزار آلات
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان سلام...به راهنماییتوتون به شدت احتیاج دارم....به نظرتون برای یک فروشگاه اینترنتی ابزار آلات، چه طوری میشه مشتری جذب کرد؟؟البته اینم بگم که ما حدود 2000تا آدرس و نام از ابازار فرویش های ایران در اختیار داریم ولی نمیدونم چه طوری از اینها استفاده کنم...........قبلا که واردات ابزار راحتتر بود ، از طریق پیامک بهشون اطلاع می دادیم ولی الان جنسهای وارداتی کمتر شده....اگه میشه راهنمایی کنید...مشتری هامون خیلی کم شدن.....ممنون
چرا هیچ کس نیست راهنمایی کنه؟؟؟؟
باید مثل دیجی کالا بشید!!
واقعیت همینه اگر تونستید خدمات با کیفیت دیجی کالا ارائه بدید حتما مشتری پیدا می کنید.
- طراحی حرفه ای. مشتری تا میاد تو سایت می فهمه این سایت حرفه ای هست یا مبتدی و از مبتدی ها کسی خرید نمی کنه
- سرعت. سرعت بارگذاری دیجی کالا خیلی خوبه. من آخرین بار که به سایتش سر زدم خیلی خیلی خوشم اومد از سرعت بارگذاریش. برای این کار می تونید اگر از وردپرس استفاده می کنید از یک سری افزونه استفاده کنید:
افزونه که کیفیت تصاویر رو تغییر نمیده ولی حجمشونو کم میکنه
افزونه برای کش
افزونه برای بهینه سازی بانک اطلاعاتی
و....
سرچ بکنید در این مورد به نتایج خوبی می رسید. همین طور هاست داخل ایران هم در افزایش سرعت موثره خصوصا که هاست معتبری باشه.
- مثا دیجی کالا تمام اطلاعات لازم رو به مشتری بدید. یک کااری کنید هر کس خواست ابزار بخره بیاد سایت شما مدلشو انتخاب کنه این قدر که اطلاعات محصولات بالاست. معمولا تو سایت تولید کننده شرح مشخصات محصول تولیدی کامل ذکر میشه کافیه ترجمه و اصلاح شه. به نظرم خودتون هم باید ابزار شناس باشید یعنی بتونید به کاربر کمک کنید بهترین مدل رو انتخاب کنه. نکات مثبت و منفی محصولاتو بدونید
- پشتیبانی آنلاین هم خیلی موثره به صورت تیکت تلفن چت و ... خرید به نظر من یه چیز کاملا احساسی هست باید در لحظه شما حاضر باشی و مشتری رو سوق بدی به سمت خرید
- همون طور که سوپر مارکتی که محصولاتش جورنباشه مردم نمی رن سراغش فروشگاه ابزاری که محصولاتش جور نباشه مردم میرن سراغ اونی که محصولاتش جوره.
- شما نیاز به آموزش دارید. آزمون و خطا اشتباه محضه. یا سرچ کنید و مرتب در مورد بازاریابی اینترنتی مطلب بخونید یا دوره های اموزشی مناسب و بعضا ارزان رو تهیه کنید و استفاده کنید.
- سئو هم که خیلی خیلی مهمه. سایت شما بیاد رتبه 1-3 شما سایتتون خیلی خوب سود میکنه. من خودم باشم اول سئو رو یاد میگیرم: اگر بی پول باشم از طریق سرچ و اگر مقداری پول داشته باشم خیلی سریع یک محصول آموزشی خوب و معتبر تهیه میکنم و سئو رو یاد میگیرم. در مرحله بعد اگر بی پول باشم خودم سئو میکنم اگر مقداری پول داشته باشم می رم پیش یک شرکت معتبر که بدونم واقعا درست سئو میکنه بهش میگم من می خوام سایتم سئو شه ولی می خوام شما به من بگید چی کار کنم خودم انجامش میدم. این طوری ارزون تر درمیاد تا اینکه بخوای همه کارهای سئو رو بدی خودشون انجام بدن. و همچنین مطمئنی دارن از روش های درست و نه سیاه استفاده میکنن.
- آنالیز رقبا و آنالیز خودت
اینم تا جایی که سواد من قد می داد.
من وبلاگی دارم به نام قزوین بازار و تا مدتی بصورت رایگان مشاغل مختلف رو تبلیغ میکنم .
بدین صورت که مثلا از کارتون عکس بگیرین و با نام شما اونو میذارم تو سایت.
یا اگه خودتون متن خاصی مورد نطرتون هست اونو برام بفرستین .
لطفا عکس با کیفیت و در ابعاد مناسب باشه که من مجبور نشم دستکاری کنم و کیفیتش کم شه.

تبلیغ رایگان هست .1 بار امتحان کنین .
http://www.qazvinbazar.blogsky.com
لینک مرجع