سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: فروش کالای تولید شده یا خدمات دوستان
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام
دوستان گرامی من در شرکت مشاوره فروشی مشغول هستم و کار ما مشاوره به کسانی هست که کالای تولیدی خود را می خواهد به فروش برسانند و یا خدماتی دارند که به مردم کشورمان می خواهند عرضه کنند. حال اگر از دوستان تمایل دارند کالای خود را به فروش برسانند و درفروش مشکل دارند و یا محصولی دارند که بازار ندارند من در خدمت شما هستم. می توانید با هم در ارتباط باشیم.
دوستان کسی نظری نداره؟
(10-06-2015 12:49 AM)حسن قجر نوشته شده توسط: [ -> ]دوستان کسی نظری نداره؟

سلام من نشا گوجه یا سنبل هلندی برا نزدیکای عید میخام بزنم اما مسئله فروش دودلم کرده چیکار میتونید برام بکنید؟
(10-06-2015 03:50 PM)sorin نوشته شده توسط: [ -> ]

سلام من نشا گوجه یا سنبل هلندی برا نزدیکای عید میخام بزنم اما مسئله فروش دودلم کرده چیکار میتونید برام بکنید؟
سلام دوست عزیز من برای شما مشاوره در فروش انجام میدم اگه بخواید اینکار شغل شما بشه و یکسال در اینکار باشید و در مدت یکسال برای شما مشتری از سراسر ایران میاریم و پخش هم می کنیم فقط شما باید قدم به قدم با راهنمایی ما جلو برید باز هم سوالی دارید در خدمتم
تولید کنندگان و واردکنندگان هم سود کلانی خواهند برد در کاری که با ما انجام می دهند
(10-06-2015 11:33 PM)حسن قجر نوشته شده توسط: [ -> ]

سلام دوست عزیز من برای شما مشاوره در فروش انجام میدم اگه بخواید اینکار شغل شما بشه و یکسال در اینکار باشید و در مدت یکسال برای شما مشتری از سراسر ایران میاریم و پخش هم می کنیم فقط شما باید قدم به قدم با راهنمایی ما جلو برید باز هم سوالی دارید در خدمتم
الان برای شروع چی نباز هست؟ چند چند؟ تضمینی هست که من به شما اعتماد کنم و کارمو شروع کنم(تضمین از لحاظ فروش)
سلام برای یک مجله با موضوعی جدی می توانید کار کنید؟
ویرایش:جدید
(10-07-2015 09:35 AM)sorin نوشته شده توسط: [ -> ]
(10-06-2015 11:33 PM)حسن قجر نوشته شده توسط: [ -> ]

الان برای شروع چی نباز هست؟ چند چند؟ تضمینی هست که من به شما اعتماد کنم و کارمو شروع کنم(تضمین از لحاظ فروش)
برای شروع ما برای شما یک سایت طراحی می کنیم.منظور از چند چند یعنی چه؟.من با شما قرداد می بندم و تا آخرین لحظه در کنار شما هستم برای اعتماد شما می تونید برای مثال ششه ماه کار کنید و بعد از دیدن کار ما قرداد بعد رو امضا می کنید؟

(10-07-2015 11:12 AM)ideapardaz نوشته شده توسط: [ -> ]سلام برای یک مجله با موضوعی جدی می توانید کار کنید؟
برای یک مجله با موضوع جدی بیشتر توضیح بدین که دقیقا منظورتان چیست؟
سلام
هزینه شما چطور محاسبه می‌شه و به چه شکل پرداخت می‌شه؟
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع