سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: چگونه ذهن میلیاردر داشته باشیم؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام و خدا قوت خدمت دوستان عزیز سوالی که خیلی وقته ذهن منو مشغول کرده و جدا" میخوانم هر طور شده جواب این سوال و دغدغه ی ذهنی ام را پیدا کنم اینست که چگونه ذهن میلیاردر داشته باشیم؟ چی کار کنم تا ذهنم میلیاردری فکر کنه ؟واقعا" از دوستان می خوام کمک کنند اگه کتابی در این زمینه یا مجموعه ای یا هر چه که بتونه این سوال منو دقیقا" جواب بده خواهشا" اگه سراغ دارند حتما" بگویند جواب این سوال برای خیلی ها راه گشاست . منتظرم ممنون
کتابهای آنتونی رابینز خوبن بنظر من البته استادای سایت بیشتر میدونن
کتاب «هميشه برخاستن» بهروز فروتن هم بد نیست
بنظر من باید رو خلاقیت و امیدواری و آینده نگری شخصی کار کنید- آدم خود شناس ضعف هاشو رفع میکنه - نکات مثبتشو پرورش میده و ذهن موفق میشه همون ذهن میلیاردر و پولساز
(09-06-2015 08:05 PM)ramin7 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام و خدا قوت خدمت دوستان عزیز سوالی که خیلی وقته ذهن منو مشغول کرده و جدا" میخوانم هر طور شده جواب این سوال و دغدغه ی ذهنی ام را پیدا کنم اینست که چگونه ذهن میلیاردر داشته باشیم؟ چی کار کنم تا ذهنم میلیاردری فکر کنه ؟واقعا" از دوستان می خوام کمک کنند اگه کتابی در این زمینه یا مجموعه ای یا هر چه که بتونه این سوال منو دقیقا" جواب بده خواهشا" اگه سراغ دارند حتما" بگویند جواب این سوال برای خیلی ها راه گشاست . منتظرم ممنون

سلام دوست عزیز.
من به شما سخنرانی های موفقیت "دکتر علیرضا آزمندیان" و "دکتر فرهنگ" رو پیشنهاد میکنم.
گوش کنید حتما به دردتون میخوره.
سلام دوستان با 150 تومان کجا زمین بخرم برا آینده خوب باشه

ممنون
لینک مرجع