سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: اثرات و نتایج استفاده از بسته روانشناسی ثروت؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان میخواستم از دوستان بخوام اگه محصول بسته روانشناسی ثروت عباس منش را تهیه کردند و استفاده کردند از نتایج و اثرات ان را برای دوستان بیان کنند. ممنون
من خودم تقریبا" 6 ماهه که این محصول راتهیه کردم و اثرات شگفت انگیزی تو زندگیم دیدم و از نظر مالی واقعا" تاثیری فوق العاده گذاشت اگه بخوام واسه دوستان بیان کنم که چه تاثیری داشت واقعا" برای دوستانی که توی این مقوله و تغیر باورها اشنایی نداشته باشند شاید باورش سخت باشه من تقریبا"5 ساله حسابدار شرکت تولیدی بودم با اینکه تمام توانایی ها ی کارم را داشتم ولیسانس بودم ولی درامدم ماهیانه 1000000تومان بود وراضی نبودم ومیخواستم شرکت حسابداری بزنم وکار خودم داشته باشم و درامد بیشتر ولی متاسفانه باور محدود کننده ام وباور غلطم در مورد پول و ثروت همیشه سد راهم بود بگونه ای پول و ثروت را تضاد با معنویت می دانستم وباور خوبی نسبت به پول و ثروت نداشتم تا اینکه از طریق یکی از دوستانم با یک وبلاگ(http://ravansenasiservat.blogfa.com/) اشنا شدم که محصولات اقای عباس منش و سایر اساتید موفقیت را با تخفیف 50% تخفیف عرضه می فروخت من در مورد عباس منش شنیده بودم ولی چون قیمت های محصولاتش بالا بود انگیزه ای برای خرید نداشتم . خلاصه من این بسته روانشناسی ثروت را وسایر محصولاتشون رابا نصف قیمت خریدم و با عطش تمام تمریناتش را انچام دادم دوستان خلاصه در کمتر از 6ماه که تمریناتش راانجام دادم و به باورهای غلط و محدود کننده در مورد پول و ثروت رااز بین بردم و نتیجتا" درامدم بیش از 5 برابر شد تونستم شرکت حسابداری ام را تاسیس کنم و به سایر اهداف برسم وبه اسقلال مالی برسم و از نظر روانی و ذهنی چقدر تاثیر مثبتی دیدم. و این روند ادامه دارد یعنی رفته رفته چون باور هام تغیر کرد این افزایش در امد ادامه داردوخلاصه واقعا" از زندگی ام لذت میبرم از این مطالب خواستم با دوستان عزیزم هم پیشنهاد بدم اگه بخواهندمیتوانندافسار زندگی شون را بدست خود شون بگیرند. دوستان توجه کنید تحصیلاتم تغیر نکرد توانایی هایم تغیر نکرد هیچی تغیر نکر فقط و فقط باورهایم تغیر کرد نگرشم تغیر کرد . به دوستان پیشنهاد میکنم اگه خواهان تحول در زنگی مالی خودشون هستند و توانایی خرید محصولات با قیمت بالا راندارند به وبلاگ :http://ravansenasiservat.blogfa.com/ مراجعه کنند و با 50%تخفیف اکثر محصولات موفقیت و با ویزه بسته روانشناسی ثروت را خرید کنند . حتی فکر کنم محصولات موفقیتی هم به جای وجه قبول میکنند تا تبادل کنید. اگه خواستی شماره همراه اونا راهم دارم.
شماره تماس : 09373476213
سلام دوست گرامی نمی دانم دلیل پافشاری شما برای خرید این محصولات چیه ؟یه سوال اساسی آیا درسته محصولات که به آن اشاره داشتید بدون اجازه تولید کنندگان 50 درصد تخفیف داده شود تا به فروش برسد . شما که دنبال راه حل می گردید برای داشتن ذهنی میلیاردر شدن با این اوصاف نمی رسیدچون هنوز بر خلاف اینکه می فرمایید تغییر کردید شواهد نشان می دهد چنین اتفاقی برایتان رخ نداده است . داشتن ذهن میلیاردر شدن بایستی از درون شما با تغییر باورتون بوجود بیاید نه اینکه دیگران نسخه بپیچند.....
سلام.
آقا این چه وضعشه؟
اصلا هم معلوم نیست وبلاگ مال خود شماست؟ ای بابا یعنی ما این قدر ساده نشون می دیم؟
حالا من یک سوال داشتم از بچه ها:
آقا ما میایم تو کامپیوتر و لپ تاپمون از خود ویندوز تا نرم افزارهای مختلف ریز و درشت رو و حتی فیلم های سینمای هالیوود و هند و ... رو به صورت کپی استفاده میکنیم و اشکالی نداره. ویندوز تازه یک نرم افزار خیلی کاربردی هست که یه جورایی بدون اون کار خیلی از ماها می خوابه ولی کپیشو استفاده میکنیم بدون اجازه.
ولی چرا موقع کپی کردن محصولات داخلی که بعضا زیاد هم مهم و کاربردی نیستن میگیم این کار زشته و اشتباهه؟
من هنوز جواب قانع کننده ای پیدا نکردم. چرا اون خوبه و باید بشه ولی این یکی مزمومه؟
اینا فهمیدن ملت عطش شنیدن اینجور حرفا هستن،خوب دارن سر کیسه میکنن خداییش!!
همشونم همون حرفارو میزنن و همشو هم به اسم خودشون و تجربه های خودشون تموم میکنن
همشونم از لحظه ی تولد دقیقا روی همین چیزایی که تدریس!! میکنن « پژوهش » میکردن،عمرشونو گذاشتن توی این راه!!!
دیگه خیلی تکراری شده حرفاشون،حرفای اینا منو یاد اون شخصی میندازه که گفته بود راز میلیونر شدنمو 1 دلار میفروشم!!(اگه نشنیدین بگین تعریف کنم)
راستی کتاب سینوهه رو هم خوندین؟؟؟؟؟هیچ شباهتی بین این آدما و دوره گردهایی که واسه مردم از گنج حرف میزدن و پول میگرفتن نمیبینین؟؟؟؟
حالا یه خورده ظاهرش عوض شده،مبحث عوض شده،عناوین عوض شده ..... اصل ماجرا که باز همونه
آخه من نمیدونم چرا همه ی اینا دغدغه شون شده ثروتمند کردن ما؟؟؟؟
3 میلیون بده ثروتمندت کنم؟؟؟ یا به عبارتی بهتر 3 میلیون سرمایه گذاری کنین(توی دوره ی ما شرکت کنین)ما براتون درخت پول میکاریم که ثروتمند بشینSad(
پینوکییییییییییییییییییییییو فهمید ما هنوز .......
من عضو سایت همشون هستم،5 نفر شناسایی کردم که بقول خودشون «استاد» هستن.دارم اطلاعات جمع میکنم

اگه بازم باورتون نشده کلاه برداریه بهم بگین بیشتر توضیح بدم

تو رو خدا ، واسه اون 3 میلیون زحمت کشیدی،الکی نده به اینا به امید ثروتمند شدن،به هیچی نمیرسی
لینک مرجع