سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: دوستان شما از کدوم یک از سمینارهای اساتیدموفقیت استفاده کردید؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام خدمت دوستان سوالی که داشتم و میخواستم عزیزان پاسخ بدهن اینکه دوستان شما از کدوم یک از سمینارهای اساتیدموفقیت شرکت کردید؟ و یا از محصولاتشون استفاده کردید و چه اثراتی داشته؟
نمیفروشیون؟
دوستان به جای اینکه وقت و پولتون رو بزارید واسه این سمینار ها که مطالبشون کپی مطالب سخنران ها و نویسنده های خارجی هست خودتون مطالعه تون رو افزایش بدید.
شما با همون هزینه میتونید تعداد بسیار زیادی کتاب بخرید و بخونید و اصلا خدا رو چه دیدی شاید بعد از خوندن اون کتاب ها خودتون به فکر برگزاری سمینار افتادید
بعد از مطالعه نیاز ها و حفره های شخصیتی و مهارتی خودتون رو پیدا خواهید کرد و در راستای رفع همونا میتونید برید پیش اساتید که فقط با طرز فکرشون آشنا بشید
سلام دوستان عزیز
از دوستان دیگه که سیمنارها و یا مطالب آموزشی اساتید موفقیت رو استفاده کردند ، در این تاپیک تجربه و نکات مثبت و منفی رو به بقیه دوستان کارآفرینی اعلام کنند.
با تشکر فراوان از همه دوستان بزرگوار
میتونید توی نت سرچ کنید
دانلود کلیپ های صوتی دکتر ازمندیان

دانلود کلیپ صوتی سمینار موفقیت دکتر فرهنگ
سمینار گذاشتن با حضور عمو شهرام جزایری ما نفهمیدیم یارو د... ه یا نخبه
من سمینار زیاد نتونستم برم متاسفانه ولی مجله موفقیت و الان هم از کانال موفقیت دکتر حلت و ترکیبش با سخنان آقای سعیدپورندی و آقای افلاکی و هر مطلب که تو این زمینه به دستم برسه استفاده میکنم
البته همیشه روشم این هست که قسمت هایی رو که به نظرم برای "من" قابل استفاده هست بر میدارم و به زندگیم تعمیم میدم ولی نکته اصلی نوشتن هست و پیگیری مداوم و بروز نگه داشتن اطلاعات . این 3 نکته خیلی مهمن
بیست سال قبل اولین سمینار دکتر علیرضا ازمندیان .فوق العاده موثر بود .برای اشنایی بیشتر میتوانید در کلاسهای رایگان ایشان شرکت کنید.
لینک مرجع