سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: یک ایده برای همه
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام دوستان یه ایده دارم برای کسانی که دوست دارن در بازاریابی و فروش محصولات کشاورزی در زمینه حمل و نقل فعالیت کنن
به این شکل که هر کسی در هر شهری که زندگی میکنه قیمت محصولات رو بگیره و در صورت تفاوت قیمت در مناطق دیگه بقیه براش بار بفرستن و اونجا بفروشن و سودش نصف بشه
البته این گروه بهتره تو واتس اپ یا تلگرام همکاری داشته باشیم
هر کس موافقه اعلام کنه فعلا همین جا
سلام دوست عزیز .
چرا فقط اجناس کشاورزی ؟
میشه خیلی چیزها تبادله کرد .
بهتره همینجا باشه چون گروه ها توی تلگرام یا واتس آپ خیلی از موضوع اصلی خارج میشه و پیام های فک میدن
اگر دوستان همکاری کنن میشه کاره خوبی راه انداخت
مثال در زمستان سمت ما گوجه فرنگی خیار پیاز زیاد کشت میشه و قیمت خیلی کمه پیدا میکنه
کاش میشد یه اتاق چت اینجا باز کرد .
آخه من از طریق ایمیل متوجه میشم کسی چیزی گفته
(09-05-2015 09:35 PM)alicg_nesari نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان یه ایده دارم برای کسانی که دوست دارن در بازاریابی و فروش محصولات کشاورزی در زمینه حمل و نقل فعالیت کنن
به این شکل که هر کسی در هر شهری که زندگی میکنه قیمت محصولات رو بگیره و در صورت تفاوت قیمت در مناطق دیگه بقیه براش بار بفرستن و اونجا بفروشن و سودش نصف بشه
البته این گروه بهتره تو واتس اپ یا تلگرام همکاری داشته باشیم
هر کس موافقه اعلام کنه فعلا همین جا

من موافثم ازطریق واتس آپ یا همینجا اطلاعات رو بفرستیدلطفا
من موافقم اگه ازطریق واتس آپ بقرستید بهتره.
ممنون
(09-15-2015 10:47 PM)note3 نوشته شده توسط: [ -> ]من موافقم اگه ازطریق واتس آپ بقرستید بهتره.
ممنون

من تحقیق کردم باید آشنا تو بارفروشی داشته باشیم حتما
و اینکه همه باید قیمت روز دستشون باشه قیمتا خیلی نوسان داره
(09-15-2015 11:22 PM)alicg_nesari نوشته شده توسط: [ -> ]
(09-15-2015 10:47 PM)note3 نوشته شده توسط: [ -> ]من موافقم اگه ازطریق واتس آپ بقرستید بهتره.
ممنون

من تحقیق کردم باید آشنا تو بارفروشی داشته باشیم حتما
و اینکه همه باید قیمت روز دستشون باشه قیمتا خیلی نوسان داره

سلام .من تو بار فروشی اشنا دارم.از رشت هستم .فرشاد.در فصول مختلف همکاری کنیم .پیام بدید
فکر خوبیه منم چندتا اشنا دارم...پیام بدین
فکر خیلی خوبیه البته برای شهرستان های مختلف. قیمت ها تو تهران معمولا از همه جا بالاتره
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع