سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: یادگیری اندروید با کمک یکدیگر
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
وقتتون بخیر

بنده در سایر زمینه های کامپیوتر مهارت دارم اما متاسفانه باتوجه به علاقه زیاد هنوز این فرصت پیش نیامده در زمینه اندروید کار کنم بدلیل مشغله و نبود وقت کافی.
از این رو این پیشنهاد را به دوستان دارم، که حدود 3 یا چهار نفر اعلام امادگی کنند و باهم یک سرفصل مشخص رو در نظر بگیریم. هر روز هر یک از افراد یکی از بخش ها را بخواند و خوب کار کند تا کاملا بر بخش خودش مسلط شود، سپس در پایان بازه مشخص شده مثلا روزانه یا هفتگی هر کس قسمت مربوط به خودش را ارائه دهد.
جهت هماهنگی و ارتباط هم می توانیم یک گروه در تلگرام تشکیل بدهیم و یا حتی کنفرانس صوتی بذاریم.
بنظرم اینطوری سرعت یادگیری چند برابر میشه ضمن اینکه یادگیری خیلی بهتر میشه انگار که چند استاد بالا سر یک نفر هست.
چون مثلا وقتی قراره بنده مثلا قسمت کنترل لمس رو یادبگیرم و در پایان روز درس بدم به دوستان مسلمه اونقدر تلاش میکنم و با مثال های مختلف کار میکنم تا تسلط پیدا کنم و بتونم خوب ارائه بدم.
هر کس موافقه اعلام امادگی کنه، حتی اگه کسی هم باشه اندروید بلد باشه که در گروه کمک سایرین بکنه خیلی عالیه 10_004
بعد محصول تولیدی چی میشه؟ همین اپلیکیشن های کافه بازار؟
بله
با اندروید ایده های خیلی خوبی مشه اجرا کرد
سلام
من حاضرم تو این کار باشم
ممنون میشم اگه خواستید شروع کنید به من هم خبر بدبد
09384204270
من هم اتفاقا چند روزی هست شروع کردم
دوستان اولی باید به عنوان پیشنیاز جاوا رو یاد بگیرند البته نیاز نیست همه مباحثش رو یاد بگیرید
سایت سکان آکادمی قسمت آموزش جاوا آموزش خوبی هست و پیشنهاد میکنم با اون شروع کنید و بعد از اون اگر انگلیسیتون خوب هست و میخواین حرفه ای تر جاوا رو یاد بگیرین برین سراغ کتاب انگلیسی زبان مثل Head First Java, 2nd Edition

و برای خود آندروید هم خود گوگل دولوپر منبع مناسبی هست
سلام
باید ابتدا جاوا را یاد بگیرید. ضمنا تیم ما یزد است اگر کسی اینجا بود می توانستیم رایگان بهش اموزش بدیم و در پایان کار هم پروژه برای انجام بهش بدیم ..
در هر صورت هرکی از دوستان یاد گرفت جهت کار و تحویل پروژه با من تماس بگیره .. همیشه کار براش داریم ..
لینک مرجع