سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: در زمینه کسب درامد از طریق وبلاگ یا وب سایت کمک کنید
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز لطف میکنید در زمینه اینکه چه جوری میشه از طریق وب سایت یا وبلاگ درومد داشت کمکم کنید محصولی جهت فروش ندارم کارم در زمینه اموزش هست و اینکه یکی از دوستان نوشته بود از طریقه دمین و هادستدرامد کسب کرده با تشکر[/size]
تو هر زمینه ای تخصص دارید شروع کنید یک سایت بزنید، مطلب بذارید، تبلیغات کنید تا امار بگیره و بعد محصولات خودتون رو بفروشید..
یه چیز جالب

به نظرم تو ایران راحت میشه کسب درامد داشت

چند روز پیش برنامه خندوانه رو از دست دادم روز بعدش اومدم دانلود کنم دیدم یه وبلاگ به این اسم هست رفتم دیدم هر روز فیلم خندوانه رو میگیرن به چند قسمت تقسیم میکنن تو آپارات آپلود میکنن میزارن برا مردم( با یه تیر دو نشون میزنن) یکیش وبلاگشونه یکی هم آپارات!

جالبه از همین وبلاگ با توجه به بازدید زیاد مردم تبلیغات خوبی گرفته که فکر کنم ماهی 2 تومن و راحت در میاره!
(09-02-2015 06:05 PM)hesaab نوشته شده توسط: [ -> ]یه چیز جالب

چند روز پیش برنامه خندوانه رو از دست دادم روز بعدش اومدم دانلود کنم دیدم یه وبلاگ به این اسم هست رفتم دیدم هر روز فیلم خندوانه رو میگیرن به چند قسمت تقسیم میکنن تو آپارات آپلود میکنن میزارن برا مردم( با یه تیر دو نشون میزنن) یکیش وبلاگشونه یکی هم آپارات!

جالبه از همین وبلاگ با توجه به بازدید زیاد مردم تبلیغات خوبی گرفته که فکر کنم ماهی 2 تومن و راحت در میاره!

ببخشید میشه بگید این پول چه جوری به حسابشون میاد یعنی بازدید زیاد از سایت پول به حسابشون واریز میکنه
(09-02-2015 06:15 PM)farham92 نوشته شده توسط: [ -> ]
(09-02-2015 06:05 PM)hesaab نوشته شده توسط: [ -> ]یه چیز جالب

ببخشید میشه بگید این پول چه جوری به حسابشون میاد یعنی بازدید زیاد از سایت پول به حسابشون واریز میکنه
وقتی بازدید زیاد باشه تبلیغات بنری میگری بابت هر ماه 300 به بالا بهت میدن!
می تونی این سایت ها رو سر بزنی و ویدئوهاشونو ببینی:
مدیر وب - مدیر سبز - مدیر سایت - آترین وب - فکر آبی - وان کلیک - همیار وردپرس - بهرام پور - عرفانی زاده -
اینا دارن از آموزش پول درمیارن. چیزی هم که آموزش میدن آموزشه کسب درآمد از اینترنت هست. مثلا من قبلا فکر میکردم عرفانی زاده زده سیم آخر و دوره های بالای 1 ملیون تومن برگزار میکنه ولی جدیدا همیار وردپرس زده رو دست همشون و داره دوره ای برگزار میکنه به مبلغ سه ملیون و خورده ای تومان!!!!!!!!!!!!!!!!
مثل اینکه استقبال خوبه و قیمتا داره تصاعدی میره بالا. منتظرم ببینم کی دوره بالاتر از 4 ملیون برگزار کنه؟
(09-02-2015 10:26 PM)reza.rs نوشته شده توسط: [ -> ]می تونی این سایت ها رو سر بزنی و ویدئوهاشونو ببینی:
مدیر وب - مدیر سبز - مدیر سایت - آترین وب - فکر آبی - وان کلیک - همیار وردپرس - بهرام پور - عرفانی زاده -
اینا دارن از آموزش پول درمیارن. چیزی هم که آموزش میدن آموزشه کسب درآمد از اینترنت هست. مثلا من قبلا فکر میکردم عرفانی زاده زده سیم آخر و دوره های بالای 1 ملیون تومن برگزار میکنه ولی جدیدا همیار وردپرس زده رو دست همشون و داره دوره ای برگزار میکنه به مبلغ سه ملیون و خورده ای تومان!!!!!!!!!!!!!!!!
مثل اینکه استقبال خوبه و قیمتا داره تصاعدی میره بالا. منتظرم ببینم کی دوره بالاتر از 4 ملیون برگزار کنه؟

ممنون
با سلام مجدد ببخشید من دقیق متوجه نشدم من اگه وبلاگ یا وب سایتی داشته باشم که تعداد بازدید کننده زیاد داشته باشه به ازای هر 300 نفر در ماه بازدید کننده
میتونم تبلیعات بنری بگیم و درامد کسب کنم تا تبلیغات بنری درست ولی بعدش چه جوری میتونم درامد کسب کنم یعنی یه شرکتی یه تبلیغی رو میده من تو وبلاگم بزارم و هر چی فروش کرد پورسانت به من میده درسته
برای تبلیعات بنری این شرکت ها رو خودم باید پیدا کنم من یه مدت تو سیستم کلیکی عضو بودم اما هیچ درامدی کسب نکردم اگه میشه راهنمایی کنید خیلی علاقه به اینکارا دارم
میشه بیشتر توضیح بدید
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع