سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: نیاز به شریک و هم کار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
نیاز به شریک و هم کار
سلام دوستان من حدود 50 میلیون تومان سرمایه دارم و تخصصم هم کامپیوتر و ای تی هست چند سالی هم خدمات کامپیوتری و کافی نت داشته ام و قبلشم کارهای خرید و فروش لپ تاب و تبلت و کامپیوتر وموبالیم را انجام داده و تجربه کافی را دارا می باشم لطفا دوستانی که تمایل به شراکت با بنده را دارند اعلام نمایند من از تهران هستم هم شراکت کاری هم مالی
الانم اگر دنبال شریک میگردم چون هم سرمایم کمه هم کار یک نفر نیست که بخواهم تکی انجامش بدهم
همچنین دوستان راهنمائی کنید با توجه به تخصص و کار من و سرمایم چه کارهائی می توانم کنم که هم خودم مشغول باشم و هم کسب در امد داشته باشم
با تشکر
سلام دوست عزیز .
من افغانستان هستم . اینجا یک فروشگاه محصولات کامپیوتری دارم . نماینده یک موسسه انتشاراتی هم هستم .
به نظرم اگه بتونید از دبی چندتا یعنی به اندازه پولتون لب تاب دست دوم بیارید و در ایران بفروشید درآمد خوبی داشته باشید .
اینجا دوستان میارند مثلا 50 دلار میخرند و 200 دلار میفروشند . جنس لب تاپ ها هم خوبند اگر بتونید بشناسید که مطمئنم میتونید .
موفق باشید
(09-09-2015 07:58 PM)Qoqnoos نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزیز .
من افغانستان هستم . اینجا یک فروشگاه محصولات کامپیوتری دارم . نماینده یک موسسه انتشاراتی هم هستم .
به نظرم اگه بتونید از دبی چندتا یعنی به اندازه پولتون لب تاب دست دوم بیارید و در ایران بفروشید درآمد خوبی داشته باشید .
اینجا دوستان میارند مثلا 50 دلار میخرند و 200 دلار میفروشند . جنس لب تاپ ها هم خوبند اگر بتونید بشناسید که مطمئنم میتونید .
موفق باشید
سلام
اقا افغانستان بازار مواد غذایی چطوره؟
چه محصولاتی بیشتر نیازه؟
لینک مرجع