سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: مغازه لوازم جانبی و تعمیرات موبایل
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
[/size]
سلام دوستان عزیزم
من و برادرم قصد داریم یه مغازه 15 متری در خیابان اصلی یکی از محله های اصلی شهر اهواز کرایه کنیم و بدلیل کمبود سرمایه میخوایم در ابتدا لوازم جانبی موبایل و بعد کم کم تعمیرات نرم افزاری و بعد از طی دوره آموزشی تعمیرات سخت افزاری رو راه بندازیم.
مغازه به دلیل اینکه در خیابان اصلی هستش پر رفت و امد هست
با توجه به اینکه کرایه ماهانه یک میلیون تومان هست بنظر دوستان چه کارهایی برای افزایش فروش و خدمات میشه انجام داد؟؟

همه باهم موفقتر باشیم
موفق باشید
سرمایه اولیه چقد دارین؟باید از همون اول جنساتون جور باشه که مشتری که میاد داخل مغازه دست خالی برنگرده.تا 6 ماه هم باید به ابن فکر کنی که قرار نیست درامدی داشته باشی و خرج زندگیت + کرایه مغازه رو بذاری کنار.میتونی؟بسم الله.اگه نداری وارد نشو که شکست میخوری.ماهی یک تومن از سود خالصت + پول برق و خورده ریزه کم نیس!!برای اقزایش فروش هم بنظر من ارزون فروش باش.مثلا گلس برای موبایل رو خودشون 7 میخرن.تو بده 12 نه که بدی 50!!!قیمتت ارزون باشه حداقل 5000 تراکت هم پخش کن خدا بزرگه
(08-25-2015 03:27 AM)saeed.5570 نوشته شده توسط: [ -> ]سرمایه اولیه چقد دارین؟باید از همون اول جنساتون جور باشه که مشتری که میاد داخل مغازه دست خالی برنگرده.تا 6 ماه هم باید به ابن فکر کنی که قرار نیست درامدی داشته باشی و خرج زندگیت + کرایه مغازه رو بذاری کنار.میتونی؟بسم الله.اگه نداری وارد نشو که شکست میخوری.ماهی یک تومن از سود خالصت + پول برق و خورده ریزه کم نیس!!برای اقزایش فروش هم بنظر من ارزون فروش باش.مثلا گلس برای موبایل رو خودشون 7 میخرن.تو بده 12 نه که بدی 50!!!قیمتت ارزون باشه حداقل 5000 تراکت هم پخش کن خدا بزرگه

ممنونم از نظرات خوبت دوست عزیز
من چون یه کار شیفتی دارم و زندگیم رو از اون میگذرونم خرج زندگیم رو دارم و میدونم که توی 6 ماه اول هم حداکثر شاید 500 هزار تومن سود داشته باشه واسم و باید بقیه رو از جیب بذارم واسه کرایه مغازه واسه همین هم با برادرم میخوام شریک بشم که هم زمانی که من سرکارم اون در مغازه باشه و هم مابقی کرایه مغازه رو نصف نصف بدیم.
نرم افزارو کامل یاد بگیرین.مخصوصا در زمینه نصب کاستوم رم که 99% یاد ندارن.موفق باشین
پیش بینی این رو داشته باشید که 6 و شاید هم 12 ماه نتونید به سوددهی برسید
ریسک کارتون رو هم کاهش بدید
پیروز باشید
(08-25-2015 08:12 AM)saeed.5570 نوشته شده توسط: [ -> ]نرم افزارو کامل یاد بگیرین.مخصوصا در زمینه نصب کاستوم رم که 99% یاد ندارن.موفق باشین

بله حق با شماست
کار نرم افزاری خیلی بدرد میخوره
(08-25-2015 11:00 AM)Utab نوشته شده توسط: [ -> ]پیش بینی این رو داشته باشید که 6 و شاید هم 12 ماه نتونید به سوددهی برسید
ریسک کارتون رو هم کاهش بدید
پیروز باشید

منظورتون از اینکه گفتید ریسک کارتون رو کاهش بدید چیه ؟
چطور میشه ریسک کار رو کاهش داد
سعی کنید کارتون رو با مقدار کم شروع کنید
همچنین کالا خیلی دیگه سود نداره بیشتر روی خدمات متمرکز بشید
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع