سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: چطوری با ۴۵۰ میلیون سرمایه کسب درآمد کنم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به دوستان گرامی. من فارغ التحصیل مهندسی مکانیک سیالات هستم ۸ ماه پیش هم خدمت سربازیم رو تموم کردم ولی هیچ کاری پیدا نشده برام تا امروز. یک مغازه ای داریم که تقریبا ۴۷۰-۴۸۰ میلیون ارزش داره، فعلا دست مستاجر هست. میخواستم نظر دوستان رو بدونم که اگر بفروشیمش با این سرمایه چه کاری میشه انجام داد؟ سرمایه ای هم ندارم که خودم کاری رو توی مغازه شروع کنم. سرمایم در حد ۲۰ میلیون هست.
درود دوست عزیز، کدوم شهر هستید؟ موقعیت مغازتون چطوره؟
بزرگترین اشتباه زندگیتون این می تونه باشه که امروز مغازه را بفرشید ومفازه راکسی می فروشه که وارد کاری شده چندین سال ازش بازدهی گرفته حالا نیاز به افزایش سرمایه برای توسعه کار داره میاد مغازه را می فروشه پس فعلا فروش مغازه را کلا روش خط بکشید تا حداقل یکی دوسال دیگه
(08-19-2015 12:15 PM)Utab نوشته شده توسط: [ -> ]درود دوست عزیز، کدوم شهر هستید؟ موقعیت مغازتون چطوره؟

سلام. مغازه شهرستان رضوانشهر هست نبش میدان اصلی شهر.
مغازت کجاست ، چند متر و کدم شهر هستش ؟
با ۲۰ میلیون میتونم بهت پیشنهاد بورس رو بدم که با راهنماییم با ۲۰ تومن راحت تو ۱ ماه پولت دو برابر میشه ، هر چقدر سود کردی ۲۵ درصدش رو بده به من که هم تو راضی باشی هم من ، اطلاعات بیشتر میخوای پاسخ بده که بیشتر حرف بزنیم
لینک مرجع