سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: دوره کارخانه تولید اطلاعات ژان بقوسیان آموزش تولید محصولات آموزشی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
سلام درود بر شما دوستان گرامی و فرهیخته
دوستانی که مایل هستند در این کار تیمی شرکت کنند علاقه مندی و فعالیت خود را برای تولید اطلاعات برای اینجانب بفرستند . تا تیم تشکیل نشده زودتر اقدام گردد تا بهترین نتیجه گرفته شود. با سپاس
سلام دوستان من میخوام دوره آموزشی تصویری جامع بازاریابی ایمیلی سایت مدیر وب رو خریداری کنم کسی هست که بصورت شراکتی این دوره رو خریداری کنیم تا هزینه خرید کمتر بشه؟ قیمت دوره 245000 تومانه
لینک مشخصات دوره
http://modireweb.com/email-marketing-training
(08-17-2015 01:17 PM)saamaan2020 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان
میخوام توی این تاپیک دوره کارخانه تولید اطلاعات ژان بقوسیان رو معرفی کنم و از کسایی که از این دوره استفاده کردن خواهش میکنم نظرشون رو بیان کنن.
این دوره آموزش تولید محتوای آموزشیه و به نظرم یه پیشنیاز برای خیلی از دوره های کسب درآمد و بازاریابیه. چون توی اکثر دوره ها تولید محتوا رو به صورت مناسب آموزش نمیدن
بعضی از افراد معروفی که محصولات آموزشی تولید میکنن از این دوره استفاده کردن
مثل حسین عباسمنش، محمدپیام بهرام پور، سعید محمدی
برای اطلاعات بیشتر به سایت مدیر سبز سر بزنین
هزینه این دوره آنلاین 690 هزار تومان هست.
من قصد دلرم این دوره رو تهیه کنم اما هزینه ش برای خودم یه مقداری بالاست و احتمالا برای خیلی از افراد علاقمند دیگه هم این هزینه ی بالایی باشه
پس به نظرم کار خوبی باشه که کسایی که میخوان این دوره رو تهیه کنن و به تنهایی نمیتونن هزینه ش رو پرداخت کنن، این دوره رو به صورت شریکی تهیه کنیم. یعنی مثلا اگر 10 نفر باشیم، هر کس 69 هزار تومان پرداخت کنه و دوره رو بگیریم.اگه مایلین با هم این دوره رو خریداری کنیم، بهم پیام خصوصی بدین
شاد، موفق و سربلند باشین Smile
سلام
میشه بیشتر در مورد این محصول توضیح بدین؟
ممنون
سلام منم دوست دارم شریک بشم. اما چه جوری این کار رو انجام بدیم؟
با سلام خدمت دوستان
دوستان من اکثر محصولات ژان بقوسیا را دارم واقعا" بینظیره و محصولات عباس منش و عرفانی زاده دوستا خواستند اطلاع دهند.
عباس منش : روانشناسی ثروت - قانون افرینش و...
ژان بقوسیان :فروشندگی حرفه ای- بازاریابی با ایمیل پیشرفته-بازاریابی تخصصی عصبی در وب-کارخانه اطلاعات-تبلیغ نویسی در وب-تغیرات کوچک نتایج بزرگدر وب سایت- چکیده کتابهای کسب و کار صوتی 4 جلد -کسب و کار فوق العاده برایان تریسی- اموزس کسب و کار اینترنتی -فیلم روش های کم هزینه بازاریابی-13 اشتباه بازاریابی و...
محصولات عرفانی زاده : کوچینگ حرفه ای و ... مایل بودید اطلاع دهید. همراه 09373476213
کارخانه تولید اطلاعات بقوسیان واقعا چیز معرکه ای هست. و ارزش قیمتشو داره. فوت کوزه گری برای کسی که می خواد از آموزش پول دربیاره. هرکی روش کارش اینه اگر این محصولو نداشته باشه ضرر کرده. هیچ نفعی برای من نداره بخرید با نه ولی بقوسیان کارش درسته و البته باهوش
اگر مایل باشید بنده هم موافقم گروهی بخریم
میخوام توی این تاپیک دوره کارخانه تولید اطلاعات ژان بقوسیان رو معرفی کنم و از کسایی که از این دوره استفاده کردن خواهش میکنم نظرشون رو بیان کنن.
این دوره آموزش تولید محتوای آموزشیه و به نظرم یه پیشنیاز برای خیلی از دوره های کسب درآمد و بازاریابیه. چون توی اکثر دوره ها تولید محتوا رو به صورت مناسب آموزش نمیدن
من قصد دلرم این دوره رو تهیه کنم اما هزینه ش برای خودم یه مقداری بالاست و احتمالا برای خیلی از افراد علاقمند دیگه هم این هزینه ی بالایی باشه
پس به نظرم کار خوبی باشه که کسایی که میخوان این دوره رو تهیه کنن و به تنهایی نمیتونن هزینه ش رو پرداخت کنن، این دوره رو به صورت شریکی تهیه کنیم. یعنی مثلا اگر 10 نفر باشیم، هر کس 69 هزار تومان پرداخت کنه و دوره رو بگیریم.اگه مایلین با هم این دوره رو خریداری کنیم، بهم پیام خصوصی بدین

سلام دوستان من هم در خرید دوره شریک میشم 09154163151
(08-18-2015 08:44 AM)majid110 نوشته شده توسط: [ -> ]
(08-18-2015 08:37 AM)saamaan2020 نوشته شده توسط: [ -> ]
(08-18-2015 08:24 AM)majid110 نوشته شده توسط: [ -> ]منم خیلی دوست دارم شریک بشم فقط مشکل اینه که این محصول فیزیکیه چه جوری میخوایم بین 10 نفر تقسیم کنیم ؟
اگه این مشکلش حل شه منم هشتمین نفرم
میتونیم فایلها رو آپلود کنیم و برای کسایی که توی خرید شرکت کردن ارسال کنیم

15 تا دی وی دی ه دوست عزیز هرکدوم چند گیگه میدونی چه اینترنتی میخواد چه حجمی میخواد

آقا saamaan نگفتی چطوری این دی وی دی ها رو به همه علاقمندان خواهی رسوند و آیا این اجازه رو خواهیم داشت؟
لطفا برای تصمیم گیری خودمون توضیح دهید..

سلام به دوستان عزیزم.
من دوره اموزشی "کارخانه تولید اطلاعات" رو خریدم و فوق العاده دوره عالی ای بود.
پیشنهادی که به دوستانم دارم اینه که لطفا خودتون و به تنهایی این دوره رو خریداری کنید.
اولا این کار که به صورت اشتراکی خریداری کنید کار جالبی نیست!
دوما من معتقدم کسی که 69000 تومن پول میده به اندازه همون 69000 تومن چیز یاد میگیره!! من اینو به شخصه تجربه کردم.

من این پکیج و سایر محصولات مدیر سبز رو دارم ولی هیچ وقت اونا رو نفروختم.

برای دانش باید هزینه کنید.
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع