سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بعد ازشروع کسب و کارم،چیکار کنم در شرایطی که بازار راکد هست من فروش خوبی داشته باشم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
(08-23-2015 12:45 PM)Danial_Javadi نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
بنظر من آرشیوی از نمونه کارهاتون درست کنید و ببرید به یه سری از فروشگاه های کیف و کفش نشون بدید، شرایط و ایده های جدید قرار بدید. یه کارهایی انجام بدید که مد روز باشه و مشتری پسند. اینطوری بازار رو قبضه خواهید کرد. برخی فروشگاه های ولنتاین هم هست اونا هم طرفدار اینطور محصولات هستند. بنابه نیاز روز مردم محصول تولید کنید. چندتا محصول آس و خاص که فروختید دیگه اینقدر سفارش تون زیاد میشه که به همشون هم نمیرسید.
موفق باشید.

سلام .ممنونم از راهنمایی و انرژی مثبتتون.10_004 در مورد جعبه کادو چنین کاری کردم و انواع جعبه درست کردم و به مغازه ها بردم و سفارش می گرفتم و میتونم بگم موفق هم بودم اما میخوام گستره کارم رو بیشترکنم و در زمینه چرم هم به صورت ویژه تر کار کنم
کارهای من با کارهای دست دوز بازار متفاوتند ،مدلشون خاصه تقریبا. اما نمیخوام از مدلهام الگوبرداری بشه .نمیدونم متوجه منظورم شدید یا نه! میخوام مدلهای کیفی که تولید میکنم منحصرا برای خودم باشه برای این کار باید یه برند بسازم که روی کیفها حک بشه اما نمیدونم چه اسمی انتخاب کنم که هم مناسب باشه هم جذاب.و اینکه کجا این کار حک کردن اسم برند روی چرم رو انجام میدن؟9_003
ازتون میخوام اگه اطلاعاتی دارید کمکم کنید تا من هم در رسیدن به هدفم و میلیاردر شدن موفق بشم
که مطمئنم حتما بهش میرسم البته به کمک شما عزیزان 10_004A00 (13)A00 (13)
سلاااااام
من استارت کارمو زدم Smile)))))))))))))) به تدریج مراحل کارمو بهتون میگم
همچنان مشتاق شنیدن ایده ها و راهنماییهای شما هستم
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع