سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: لطفا راهنمایی کنید همکاری در فروش
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت همه کاربران و اساتید گل این انجمن
من در سیستم های همکاری در فروش میهن استور و پایگان ثبت نام کردم اما نمیدونم چطوری و کجا باید تبلیغ فروشگاه رو ارائه بدم،در میهن استور خودش بهم یه فروشگاه با کاربری خودم ارائه داده،توی انجمن دیگه بچه های میان میگن نمیدونم درآمد اینماهم 900 شد یکی میگه 1 میلیون یکی میگه 200 هزار،موندم من چطوری و کجا باید تبلیغ فروشگاهم رو بکنم تا بیان و ازم خرید کنن،لطفا دوستان و اساتید من رو راهنمایی کنن اگر امکان داره،علاقه زیادی به این کار دارم...
دوستان و اساتید اگر امکان داره راهنماییم کنید ممنون میشم...
(08-14-2015 02:40 AM)hs6467 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خدمت همه کاربران و اساتید گل این انجمن
من در سیستم های همکاری در فروش میهن استور و پایگان ثبت نام کردم اما نمیدونم چطوری و کجا باید تبلیغ فروشگاه رو ارائه بدم،در میهن استور خودش بهم یه فروشگاه با کاربری خودم ارائه داده،توی انجمن دیگه بچه های میان میگن نمیدونم درآمد اینماهم 900 شد یکی میگه 1 میلیون یکی میگه 200 هزار،موندم من چطوری و کجا باید تبلیغ فروشگاهم رو بکنم تا بیان و ازم خرید کنن،لطفا دوستان و اساتید من رو راهنمایی کنن اگر امکان داره،علاقه زیادی به این کار دارم...

درود
معمولا اين كار انجام ميشه كه ميان يك سايت دانلود فيلم يا دانلود موزيك و مواردي از اين دست ايجاد ميكند بعدش تبليغ محصولات را درون اين سايت ها قرار ميدهند سپس بفروش مي رساند

اين يك روش هست. روش ديگر استفاده از تبليغات هست كه در سايت هاي مختلف ميكنند

روش ديگر ارسال خبرنامه هست كه انجام ميدهند
ممنون از راهنماییتون،به نظر شما فروشگاه رایگانی که میهن استور در اختیارم گذاشته رو میتونم تبلیغ کنم برای اول کار تا به امید خدا سایت تفریحیم رو راه بندازم؟
ببخشید لطفا اگر میشه راهنماییم کنید...
(08-14-2015 12:15 PM)hs6467 نوشته شده توسط: [ -> ]ممنون از راهنماییتون،به نظر شما فروشگاه رایگانی که میهن استور در اختیارم گذاشته رو میتونم تبلیغ کنم برای اول کار تا به امید خدا سایت تفریحیم رو راه بندازم؟

بله
فروشگاه شما بطور حتم داراي يك لينك مخصوصي هست كه مختص خود شماست
بر همين اساس ميتونيد تبليغات رو انجام بديد اما خوب بايد هزينه اي كه ميكنيد را محاسبه شده بكنيد
فرضا خود من مبلغ 200 تومان هزينه تبليغات دادم اما 1000 تومان فروش هم نداشتم
بايد با برنامه ريزي و بطور دقيق و حساب شده هزينه كنيد.در غير اين صورت جوابي نخواهيد گرفت.
ممنونم ازتون واقعا لطف و کمکم بزرگی بهم کردین،به امید خدا با همین فروشگاه شروع میکنم ببینم چی میشه... موفق و شاد باشد...
ببین دوست عزیز اصلا پیشنهاد میکنم نری طرف این سایت ها باتجربه چندساله تو نت میگم بهت
یه جور سیستم هرمی هست شما حالا بیای تو سایتت یا بری لینک بزاری تو وبلاگ ها بیان بخرن وقتت الکی هدرمیدی
که اخر از هر فروش چندهزار گیرت بیاد
بازاریابی کردی باسود کم بعد نمیخرن ولی اون شرکت اسم درمیاره
همین پایگان و میهن استور اینا قدیمی هستند فروش شون کردن پولشون دراورد
الان کلن این سیستم ها دیگه بازار ندارند تا وقتی دیجی کالا اینا هست
بعد مردم هم فهمیدن جنس ها با عکس کلی فرق داره
وقتت تلف نکن روی اینا
(08-15-2015 09:21 PM)radd نوشته شده توسط: [ -> ]ببین دوست عزیز اصلا پیشنهاد میکنم نری طرف این سایت ها باتجربه چندساله تو نت میگم بهت
یه جور سیستم هرمی هست شما حالا بیای تو سایتت یا بری لینک بزاری تو وبلاگ ها بیان بخرن وقتت الکی هدرمیدی
که اخر از هر فروش چندهزار گیرت بیاد
بازاریابی کردی باسود کم بعد نمیخرن ولی اون شرکت اسم درمیاره
همین پایگان و میهن استور اینا قدیمی هستند فروش شون کردن پولشون دراورد
الان کلن این سیستم ها دیگه بازار ندارند تا وقتی دیجی کالا اینا هست
بعد مردم هم فهمیدن جنس ها با عکس کلی فرق داره
وقتت تلف نکن روی اینا

من با این نظر اصلا موافق نیستم.
درسته که محصولات درجه سوم رو واسه فروش قرار میدن اما هنوز مردم به محصولات تله شاپینگ علاقه دارن. مثلا شما نمی تونی چرخ خیاطی دستی یا رنده چهارکاره از دیجی کالا بخری! درسته محصولات جالبی نیستن اما طرفدارهای خودشون رو دارن
[quote='hs6467' pid='155554' dateline='1439503844']
سلام خدمت همه کاربران و اساتید گل این انجمن
[/quotسلام همكاری در فروش ميهن استورو ولش كن ميتونی همكاری در فروش فايل انجام بدی خيلی ام نبليغش راحتتره
لينك
لینک مرجع