سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: برای پیشرفت کار خدماتی مثل اتوبار چه باید کرد!؟؟؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان، مالمیر هستم،
بتازگی عضو شدم،
۲ساله که کارم دفتر حمل و نقل هستش،در منطقه جاده مخصوص،
همیشه استراتژیم کمتر بودن قیمت ها نسبت به تمام رقیبام بوده و به تبلیغات هم اعتقاد زیادی دارم، ولی جدیدا فهمیدم که زمان کافی برای رسیدن به این همه مشتری رو نداشتم،منشی گرفتم، ... بعد کلی داستان و گشتن و تست کردن و...
خلاصه کارم خوب پیش میرفت و ماهی ۶ تومن رو در میاوردم، ولی این چند ماه گذشته یهو وضع بازار برگشت و بعلاوه یکی دو تا رقیب جدید هم در منطقه وارد شدن که یکیشون از خودش چند تا ماشین باری داره و خیلی ارزون تر از قیمت های ما هم داره بار میبره..
حقیقتش منم این چند وقته کم سراغ مشتریام رفتم و کم ویزیت کردم،چون دست تنهام..
حالا موندم در ویزیت جدید از چه روشی استفاده کنم تا دوباره بازار رو بدست بگیرم!؟!؟

خوشحال میشم افتخار بدید و از نظرات خوبتون بهرمندم کنید..
(08-14-2015 12:06 AM)atashneshan24 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان، مالمیر هستم،
بتازگی عضو شدم،
۲ساله که کارم دفتر حمل و نقل هستش،در منطقه جاده مخصوص،
همیشه استراتژیم کمتر بودن قیمت ها نسبت به تمام رقیبام بوده و به تبلیغات هم اعتقاد زیادی دارم، ولی جدیدا فهمیدم که زمان کافی برای رسیدن به این همه مشتری رو نداشتم،منشی گرفتم، ... بعد کلی داستان و گشتن و تست کردن و...
خلاصه کارم خوب پیش میرفت و ماهی ۶ تومن رو در میاوردم، ولی این چند ماه گذشته یهو وضع بازار برگشت و بعلاوه یکی دو تا رقیب جدید هم در منطقه وارد شدن که یکیشون از خودش چند تا ماشین باری داره و خیلی ارزون تر از قیمت های ما هم داره بار میبره..
حقیقتش منم این چند وقته کم سراغ مشتریام رفتم و کم ویزیت کردم،چون دست تنهام..
حالا موندم در ویزیت جدید از چه روشی استفاده کنم تا دوباره بازار رو بدست بگیرم!؟!؟

خوشحال میشم افتخار بدید و از نظرات خوبتون بهرمندم کنید..

سلام
سایت اطلس بار پاسارگاد رو دیدید
این ادرس وب سایتشه
http://atlasbar-co.ir/%D8%A7%D8%AA%D9%88...D8%B1.html

الان کارها از طریق اینترنت عالی پیش میره
البته ممکنه اینطور باقی نمونه ولی درصورتی که بخوای پیشرفت کنی و جایگاهتو حفظ کنی باید مقتضای زمان و وضعیت حرکت کنی
این شرکت ظرف مدت 5 ماه تونست بیشتر رقبای خودشو بخاطر تبلیغات وب سایتی و بهینه سازی جستجو به طوریکه صفحه اول گوگل توی جستجوی باربری باشه پشت سر بگذاره
راستی شرکتی که تونست ان رو به این حد در دنیای اینترنت برسونه اسمش آریانا وب پردازش هست اینم ادرس سایتش
http://arianawebdesign.ir/
به نظر من این کار میتونه برای شما کمک کننده باشه
امیدوارم مشکلات حل شوند
لینک مرجع