سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کار
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با عرض سلام خدمت همه ی دوستان
من به شما و تمام کسانی که آرزوی پولدار شدن رو دارن شغل بازاریابی شبکه ای رو پیشنهاد میکنم چون این شغل از پتانسیل درامدی بالایی برخورداره..
این کار کاملا قانونی هستش و در حال حاضر 12 شرکت دارای مجوز بازاریابی شبکه ای از وزارت صنعت معدن و تجارت هستن...
برای کسب اطلاع از قانونی بودن بازاریابی شبکه ای شما میتوانید به سایت وزارت کشور و سایت وزارت صنعت معدن و تجارت رفته یا میتوانید به ساختمان وزارتخانه به نشانی تهران میدان ولیعصر ضلع شمال شرقی مراجعه فرمایید..
نحوه پورسانت دهی شرکت ها:
این شرکت ها بر اساس پلن های سود دهی خود به بازاریاب ها به دو روش سود میدهند:
1-بازاریاب از قبال فروش محصولات شرکت 10 الی 20% از فروش خود را به عنوان پورسانت دریافت میکند.میزان درصد سود به حجم فروش بستگی دارد...
2-بازاریاب میتواند افراد دیگری را نیز برای بازاریابی به شرکت دعوت کند.علاوه بر اینکه آن بازاریاب های دعوت شده پورسانت خود را دریافت میکنند شرکت به شما درصدی از حجم فروش سازمان فروشتان(همان افراد دعوت شده از طرف شما) را به عنوان پورسانت میدهد
نکته: بازاریاب های دعوت شده هم می توانند سازمان فروش خودشان را تشکیل دهند و از آن سود دریافت کنند
گروه محصولات شرکت:
1-لوازم آرایشی
2- مواد غذایی
3-منسوجات
4-لوازم خانگی
دراینجا فقط دسته های کلی محصولات ذکر شده...
من هم اکنون در شرکت بازاریابی بیز(biz) کار می کنم
در صورت تمایل به همکاری در این شغل پردرامد با شماره های زیر میتوانید تماس بگیرید:
1-09195702359
2-02133573706
اگر سوالیم هست که من درخدمتم...
شیخعلی
دقیقا چجور همکاری؟
بازاریابی؟
لینک مرجع