سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کمک در مورد فرشگاه اینترنتی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من یه سری سوالاته که دوره سرم میچرخه برای راه اندازی یه فرشگاه
1نمیدونم العا چه محصولی میشه فروخت
2محصولات چرم طبیعی مثل کیف کفش جواب میده چون برند های مثل نوین چرم یا چرم مشهد هست و بعد محصولات رو افزایش بدم
3ریسکش چه مقداره
4 ووکامرس خوبه برای ساخیته فرشگاه
5 چه مقدار زمیان میبره برای فعال شدن
6نماد اعتماد گرفتنش سخته یا ن
7کسب درامد از راه بهتریم هست یا نه
8من میخوام مثل اوایل کار دیجی کالا واسطه ای کار کنم
9 العان بازار ما تشنه ی چه محصولاتیه
10 خیلی چیزای دگ
لطفا کمک کنید
سلام دوست عزیز بهتره یه سر هم به فروم شاپکیپر بزنید اونجا همه مدیر شاپ هستن و بهتر میتونن کمکتون کنند
(08-05-2015 04:31 AM)saadati نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزیز بهتره یه سر هم به فروم شاپکیپر بزنید اونجا همه مدیر شاپ هستن و بهتر میتونن کمکتون کنند

خیلی ممنون دوست عزیز

گه کسی بازم راهنمایی داره ککمک کنه
هر محصول و خدماتی که تو راهنمای همشهری یا تو سایت های آگهی داره ارائه میشه می شه که تو نت براش بازاریابی کرد و فروخت.
کار تو نت جزو کم ریسک ترین کارهاست. اگر دانش اونو داشته باشی نهایت مگه چه قدر ضرر میده؟ پول هاست و دومین و قالب پولی و شاید هم چندتا افزونه. من تا جایی که می دونم می گن اینترنت بهترین جا واسه کار کردن با سرمایه کم هست.
من زیاد تو نخ فروشگاه نرفتم چون دوست ندارم با چیزی رقابت کنم که رقابت توش زیاده و همه رفتن توش. بیشتر طرفدار اینم که یه سایت بزنم که به نوعی محصول و خدماتی که داره تو فضای حقیقی ارائه میشه رو تو نت براش بازاریابی کنم و بفروشم بر فرض مثال فروش و نصب اسپیلت مثلا. ولی من تو قالب های پولی دیدم قالبی رو که مثلا برای توضیحاتش زده بود فراتر از دیجی کالا یعنی همه امکانات دیجی تازه یه چیزی هم بیشتر گرون هم بود ، 80 تومن.
اگر از سئو می خوای بازدید بگیری رتبه آوردن تو گوگل معمولا بین 3-6 ماه زمان می بره.
اگر از تبلیغات که همون موقع که تبلیغاتت شروع شه بازدید میگری بسته به حجم و هزینه کمپین تبلیغاتیت.
که البته سئو به مراتب کم هزینه تر و ماندگارتره.
من به نظرم سبک دیجی کالا رو بیخیال شی بهتره الان بامیلو هم که به نظر وابسته به ایرانسل هست داره کار میکنه عملا دوتا غول خیلی خیلی بزرگ. کار خیلی سخته تو این زمینه.
بهتره رو چیزهای دیگه کار کنید. بهترین کار به نظرم همین کارهایی که مردم تو فضای خارج نت دارن انجان میدنو آدم متصلش کنه به نت. کارهایی که رقیب کمتر داره یا رقیبا ضعیف دارن عمل میکنن.مثلا فروش قفسه های فروشگاهی یا تعمیر lcd یا تعمیرات وسایل برقی یا مثلا دکوراسیون یا اگر هم فروشگاه آدم میزنه اختصاصی مثلا محصولات مو فقط. یا عینک سازی. طرف نسخشو با موتور تحویل میگیری درست می کنی براش تحویل میدی. نسخشو می تونه حتی ایمیل کنه. من خودم اگر عینکی شدم در آینده اگر سایت حرفه ای تو این زمینه دیدم و معتبر باشه که جنس اصل میده حتما ازش میگیرم.
پس لازم نیست فروشگاه دیجی کالا آدم بزنه اینا هم درامد خیلی خوبی میارن.
ممنون رضا جان
لینک مرجع