سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: تولید کفش با ایده های تازه
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
امروز خیلی حالم گرفته بود
چند وقتیه دنبال شروع یه کار درست و حسابی هستم
سختیش برام مهم نیست ، فقط میخوام نتیجه بده و بشه بزرگش کرد
یه آگهی دیدم که یه تولیدی کفش داره تمام لوازمش رو میفروشه
تماس گرفتم و پرسیدم گفتم تمام وسایلش تکمیله و قیمت تخمینی همشون 15 16 میلیون تومنه... یه سری هم مواد اولیه داشت.
من فوقش بتونم 4 تومن جور بکنم...حالا شاید بقیه شو با وام و قرض و هزار تا بدبختی بتونم جور کنم...
ولی میخوام از کسایی که تجربه دارن بپرسم ( چون هیچ تجربه ای ندارم و میخوام از صفر شروع کنم)
به نظر شما میشه این تولیدی کفش رو تحویل گرفت و مثلا با پشتکار ، بازاریابی خیلی قوی و ایده های جدید و طرح های نو برای کفش ها یه تولید موفق رو شروع کرد و حتی به یه برند معروف تبدیل شد؟
ممنون
اگر با این کار اشنایی نداری عجله نکن
دست زیاده حواست باشه
-
ولی صد در صد با پشتکار و ایده های جدید میشه موفق شد
(07-23-2015 06:47 PM)ashena_73 نوشته شده توسط: [ -> ]امروز خیلی حالم گرفته بود
چند وقتیه دنبال شروع یه کار درست و حسابی هستم
سختیش برام مهم نیست ، فقط میخوام نتیجه بده و بشه بزرگش کرد
یه آگهی دیدم که یه تولیدی کفش داره تمام لوازمش رو میفروشه
تماس گرفتم و پرسیدم گفتم تمام وسایلش تکمیله و قیمت تخمینی همشون 15 16 میلیون تومنه... یه سری هم مواد اولیه داشت.
من فوقش بتونم 4 تومن جور بکنم...حالا شاید بقیه شو با وام و قرض و هزار تا بدبختی بتونم جور کنم...
ولی میخوام از کسایی که تجربه دارن بپرسم ( چون هیچ تجربه ای ندارم و میخوام از صفر شروع کنم)
به نظر شما میشه این تولیدی کفش رو تحویل گرفت و مثلا با پشتکار ، بازاریابی خیلی قوی و ایده های جدید و طرح های نو برای کفش ها یه تولید موفق رو شروع کرد و حتی به یه برند معروف تبدیل شد؟
ممنون

دوست من چون تجربه نداری اصلا اینکارو نکن.چون اگه یک درصد احتمال کسب درآمد بود طرف نمیفروخت.یا اگ میفروخت به دوست و اشنا میداد
لینک مرجع