سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمایی در مورد شغل پاره وقت مناسب دانش آموز دبیرستانی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
با سلام خدمت کاربران و دوستان و عزیزان انجمن.
بنده حقیر درخواست یک مشاوره دارم. من یک دانش آموز در پایه ی سوم دبیرستان هستم.میخام یه کسب و کار پاره وقت راه بندازم.قبلا سابقه طراحی وب داشتم.
تا آخر تابستان ۱۳۹۴ ، مبلغ ۶۰۰،۰۰۰ تومان سرمایه جمع آوری خواهم کرد.بسیار بسیار علاقه دارم که یک کتابفروشی راهااندازی کنم. در حد یک زیر پله که توش چند تا قفسه کتاب جا بشه.البته من در آینده ای نه چندان دور پزشکی خواهم شد که به مردم ایران عزیز خدمت خواهم کرد.قابل ذکر است که بنده حقیر نویسنده ی یکی از هفته نامه هایششهر عزیزم (اراک) هستم.
ممنونم.
بهتره با دفاتر روزنامه شهرتون کار کنید
من تجربه کار با دفتر روزنامه یزد امروز رو داشتم و راضی هستم
احساس میکنم مثل چند سال پیش خودم هستی
اون موقع با دفتر روزنامه کار کردم
بعد تو کتاب خونه مرکزی ارشاد
بازاریابی تبلیغاتی روزنامه نیازمندیا
کانون تبلیغاتی
بعدش میتونستم کتابفروشی راه بندازم ولی از این فضاها فاصله گرفتم Big Grin
امیدوارم شما موفق باشی
سلام
شما به کار کتاب فروشی علاقه دارید بنده نیز پخش سراسری کتاب رو دارم اگه مایل باشی میتونیم با هم همکاری کنیم
خواستید پخ بده
سلام عرض می کنم خدمت rezax01 عزیز. ممنونم از راهنماییتون.حتما به توصیه هات عمل می کنم.با یکی از هفته نامه های شهرمون صحبت کردم و من یک نمونه مقاله باید بفرستم به هفته نامه شهرمون برای بررسی.
سلام بر sorin عزیز. حتما باهات تماس میگیرم و میتونیم یه همکاری پایدار رو شروع کنیم.
با سلام.
دوستان اگر راه حل دیگه ای به نظرتون میرسه لطفا دریغ نفرمایید.
به نظرم شغلی رو شروع کن که مهارت محور باشه نه دانش محور.
توضیح این که اون موقع که 16 سالم بود بهم گفتن بیا برو گچ کاری و.... یاد بگیر بهم برخورد. بعدا که دانشجو شدم فهمیدم اگه از این مهارت ها داشتم تا الان اوستا شده بودم و هیچ وقتم بیکار نمی موندم.
البته در مورد من این قضیه صدق میکرد نه در مورد شما و من هم فردی هستم که کارهایی مثله بازاریابی و نویسندگی و وب و... رو ترجیح میدم به گچ کاری ولی خب پیشنهاد بدی نبود.
هیچ وقت یه شغل مهارت محور رو فراموش نکن.
شاد باشی
سلام بر odise عزیز.
پیشنهاد خیلی خوبی بود ولی شرایط هر فرد فرق میکنه.من شرایطم اینه که چون باید درس بخونم شغل پاره وقت نیاز دارم.از طرفی میخام یه مرکز تجاری هر چند کوچیک داشته باشم.ولی من طی یک سال تمام،فروشندگی حرفه ای رو یاد گرفتم.(به طور عملی)و دوستددارم شغلی که الآن انتخاب می کنم متناسب با شرایط و توانایی هام یعنی همون فروشندگی باشه.
بازم ممنون از راهنماییت;-)
سلام دوستان عزیزم.
من تصمیم رو گرفتم و با توجه به موقعیتم و امکاناتم تصمیم گرفتم برم به دفتر هفته نامه ی شهرمون و اونجا مشغول به کار بشم.
با تشکر از همه دوستانی که در این راه کمکم کردند.
بازاریابی و فروش اینترنتی چه طوره؟
کارهای اینترنتی اکثرا نیاز به صبر دارن و پشتکار. از طرفی می خوای درس بخونی و دنبال کار پاره وقتی.
اگر هدفمند و با برنامه بری سمتش ،فکر می کنم زمانی که فارغ التحصیل شدی یک سایت بسیار قدرتمند خواهی داشت و با درآمد بالا.چون چندین سال روش کار مستمر کردی.
به علاوه اینکه این دوستمون راست میگه. کاری که شما یک مهارتی توش یاد میگیری خیلی بهتر از کاری هست که فقط درآمد داره و هیچ مهارتی رو یاد نمی گیری.
من یه وبسایت دارم به اآدرس citywebs.ir
ولی دراآمدی نداره متاسفانه
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع