سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: خرید و فروش( حبوبات)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان من ساکن یزدم و می خوام خرید و فروش حبوبات راه اندازی کنم و حدود ۱۰ میلیون سرمایه دارم به نظر شما کافیه؟!؟!کسی هست که در این زمینه اشتغال داشته باشه؟
استان یزد مصرف حبوباتش زیاده ،
(07-18-2015 01:58 PM)حسین انصاری21 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان من ساکن یزدم و می خوام خرید و فروش حبوبات راه اندازی کنم و حدود ۱۰ میلیون سرمایه دارم به نظر شما کافیه؟!؟!کسی هست که در این زمینه اشتغال داشته باشه؟
استان یزد مصرف حبوباتش زیاده ،

دوست همشهری باید بری از بازار تهران به صورت عمده خرید کنی یا اگه تجربشو داری هر محصول از شهر خودش خرید کن

عمده بخر جزیی به غذا پزی ها بفروش بسته بندی مجوز میخواد به صرفه نیست موفق باشی
سلام .. یه کار می توانید انجام دهید... (تو یزد تست شده است مطمئنه)

از روستاهای اطراف بادام بخرید با پوست . (قبلش نمونه بگیرید هر شش کیلو حداقل یک کیلو و هفصد گرم مغز بدهد ) ... هر شش کیلو دو هزارتومان هزینه شکستن و جدا کردن مغز می خورد... مغز حاصله را در همون بازار یزد کم کم (مثلا هر سری پنجاه کیلو) مغز را بفروشید که نقد بخرند .. سودش خوبه و می توانید کم کم تو این کار پول خوبی در بیارید.
ممنون دوستان گرامی لطفا اگه ایده دیگه ای واسه یزد دارید بیان نمایید یک دنیا ممنون
(07-18-2015 06:31 PM)davaran نوشته شده توسط: [ -> ]سلام .. یه کار می توانید انجام دهید... (تو یزد تست شده است مطمئنه)

از روستاهای اطراف بادام بخرید با پوست . (قبلش نمونه بگیرید هر شش کیلو حداقل یک کیلو و هفصد گرم مغز بدهد ) ... هر شش کیلو دو هزارتومان هزینه شکستن و جدا کردن مغز می خورد... مغز حاصله را در همون بازار یزد کم کم (مثلا هر سری پنجاه کیلو) مغز را بفروشید که نقد بخرند .. سودش خوبه و می توانید کم کم تو این کار پول خوبی در بیارید.

سلام میشه شفاف تر سودشو بگین اگه هر 6 کیلو 2 کیلو هم بده
هر کیلو حداقل 7 تا 8 تومن *6=42 اونوقت مغزشو چند میخرن 40 میخرن؟
من طرحی دارم به عنوان اهن ربا »»»این طرح به گونه ای طراحی شده که در ان ظرف مدت بسیار کمی تمام افراد یک شهر زیرمجموعه یا بازاریاب شما خواهند شد با درصد مزایای مشخص شده(از توضیح بیشتر معذورم)اگه این طرح اجرا بشه پیش بینی می کنم ظرف مدت کمتر از یکسال سرمایه قابل پس انداز از یک میلیارد می گذرد و سرمایه درحال گردش که بماند
لینک مرجع