سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کاریابی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان،من واقعا سرمایه ای ندارم.شاید در حد 200 سیصد هزار تومن.ی نفر بهم بگه به مدرک کاردانی و هوش تقریبا خوب یک عدد موبایل و لپ تاپ و یک خط تلفن منزل چه کاری برای کسب دراند میشه کرد؟!!!
کدوم شهری؟
مدرک چی داری؟
به چی علاقه داری؟
مهرت و دانش در چه زمینه ای داری؟
چندسال داری؟
متاهل یا مجردی؟ با خانواده یا مستقلی؟
جواب اینها می تونه به جواب های متفاوتی منجر شه.
من حالا یک ایده می دم. مثلا اگر به تدریس علاقه داری. می تونی در زمینه مدیریت زمان و برنامه ریزی مطالعه کنی و سطح سوادتو ببری بالا. جدیدا با پیشرفت تکنولوژی و کامپیوتر و اینترنت همه چیز دست خوش تغییرات جدی شده. الان دیگه برنامه ریزی روی کاغد یک چیز قدیمی شده. نرم افزارهایی هست مثل Onenote یا Evernote که دفترچه یادداشت های دیجیتال هستن.
می شه چندین پوشه ایجاد کرد. هر پوشه چندین فصل و هر فصل چندین صفحه.
در هر صفحه می تونی تایپ کنی با رنگ و اندازه دل به خواه.
یا عکس بذاری یا فیلم یا صوتی رو ضبط کنی بذاری.
یا حتی هنگام مرور اینترنت اگر مطلبی دیدی که باید ثبت شه از صفحه عکس بگیری و به یک صفحه از نرم افزار وصل کنی.
می تونی لیست To Do ایجاد کنی.
می تونی هشدارهایی تنظیم کنی که مثلا با صدا بگن که نوبت فلان کار شده.
همین طور اطلاعات این دفتر یادداشت دیجیتال قابل سینک شدن یا همگام سازی بین PC و موبایل یا تبلت هست.
یعنی برنامه ها همه جا باهاتن.
حتما شنیدی موفقیت تو کارهایی هست که رقابت توش کمتره.
الان Word و Photoshop و ... همه جا تدریس می شه.
ولی نرم افزارهای برنامه ریزی و مدیریت زمان کمتر شناخته شده تر هستن و به نظر من برد توشون بیشتره.
خواستم جواب آقا رضا رو بگم دیدم پیش دستی کرده!

از من میشنوی دویست هزار تومان رو خرج خودت کن برو دوره یه چیزی یادبگیر که به درد بخور باشه.
میخاد دوره ی سخنوری باشه یا دوره ی مدیریت زمان و این حرفا
شاد باشی و سربلند
با امکاناتی که داری یک سال روی یادگیری جاوا و اندروید کار کنی قطعا جواب میده . زرنگ باشی خیلی زودتر ..
لینک مرجع