سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: خرید و فروش مشارکتی (تبادل ظرفیت ها)
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
با عرض سلام و وقت بخیر
همونطور که بارها در انجمن بحث کار های مشارکتی شده ، و اکثرتون هم همکاری کردید و این تجربه رو به دست آوردید که مشارکت در انجام هر کاری کمک زیادی به رسیدن به هدف میکنه و درصد موفقیت رو افزایش میده .
و خوشبختانه این سایت و اعضای اون " که گستردگی زیادی تو سراسر کشور مون داره " یکی از بزرگترین ظرفیت های در دسترس مونه.

[تصویر: Tolerance-togather-hands-society.jpg]

با اجازه اساتید اگه بشه بتونیم از این ظرفیت در راستای خرید و فروش تولیدات و نیاز های شهرمون استفاده کنیم.
به این صورت که قطعا در هر کدوم از شهرها و منطقه های ایران محصولی تولید میشه که در شهر دیگه نیازش دارن و بالعکس .

پس بیایید در این تاپیک ظرفیت های تولیدی شهرمون و نیاز ها رو بیان کنیم تا بتونیم به تبادل خوبی دست بیابیم.

با سپاس 10_004
من همونطور که بار ها گفتم در پایتخت آجیل ایران " فاروج " زندگی میکنم ، و یکی از بزگترین ظرفیت هایی که تو شهرمون هست آجیل فروشی هاست.
خیلی از اقلامی که به فروش میره تو شهرمون " قریب به 90 درصد " وارداتی از شهر های دیگه است . البته با دخالت چندین واسطه و افزایش شدید قیت . مثل : انجیر استهبان ، تخمه کلاله ، پسته رفسنجان و دامغان و... ، عناب و زرشک بیرجند ، تخمه کدو ، فندق و ...
و خیلی اقلام هم به وفور موجوده که میتونه بازار خوبی تو شهرهای شما داشته باشه . مثل گردو ، بادام ، زعفران ، بذر زعفران ، تخمه ژاپنی ، آبنبات بجنورد ، کشمش ، عسل ، شیره انگور ، روغن زرد و ... که اکثرشون هم شهرت زیادی دارن .
پس بیایید در این تاپیک از ظرفیت های همدیگه بهترین استفاده رو ببریم . لطفا دوستان شرکت کنند .
10_004
ایده بسیار عالیه!!!!
شیراز هستم اگر کسی از محصولات شیراز(صنایع دستی ، سوغات ، خرما و مرکبات جهرم) بخواد سریعا می تونم تهیه کنم و ارسال.
09174300360

اقا مجید گل
کشمش تیزابی زرد بی دونه فاروج پیدا میشه؟ گیاهان دارویی چی پیدا میشه؟
(11-16-2015 01:36 AM)آرمین نوشته شده توسط: [ -> ]ایده بسیار عالیه!!!!
شیراز هستم اگر کسی از محصولات شیراز(صنایع دستی ، سوغات ، خرما و مرکبات جهرم) بخواد سریعا می تونم تهیه کنم و ارسال.
09174300360

اقا مجید گل
کشمش تیزابی زرد بی دونه فاروج پیدا میشه؟ گیاهان دارویی چی پیدا میشه؟

کشمش خواستی در خدمتم خودم دارم
ولی گیاهان دارویی نه متاسفانه
سلام.برای زعفران و زرشک هم من هستم...مشهدم..تضمینی...
سلام ادویه جات و انرژی زا من هستم آماده همکاری با شما
سلام دوستان
ما کارخانه ی تولید نبات هستیم (تولید کننده ی اولین نبات صنعتی کشور ) هر کسی که بخواد در کل کشور یا حتی خارج از کشور میتونیم باهاش همکاری کنیم .
سلام دوستان بزرگوار
جناب حیدری تاپیک خوبی ایجاد کردید ، ایشالله از همین جا جرقه ای به جود بیاد و یک همکاری مستمر بین دوستان کارآفرین و مشتاق کار انجام بشه .
بنده هم تولید کننده محصول فندق و همچنین محصولات انواع گیاهان دارویی از قبیل گل گاوزبان - گل ختمی - گزنه - بابونه - گلپر - گل بنفشه - پوست مرکبات ( پرتقال ،نارنج ) - آویشن - انواع نعناع - چای کوهی و .... هستم
مشتاق همکاری با فعالان خشکبار و عطاری ها می باشم.
لینک مرجع