سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: يك ايده براي ايجاد يك توليدي بكمك صندوق مهر امام رضا
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
بچه ها خواهشاً كمك كنيد و بهم مشاوره بديد كه چه توليدي بزنم كه سود ده باشه، ميخوام از صندوق مهر وام بگيرم ولي فقط به توليدي وام ميدن، منم ميخوام يه توليدي كوچيك رو پيشنهاد بديد كه بتونم اجراش كنم و سود دهيش هم خوب باشه!
زمين ندارم و هيچ سرمايه اي هم ندارم و ميخوام وام بگيرم كه شروع كنم، اگر بتونم يك ايده پيدا كنم ميشه يه كارگاه تو شهرمون رو اجاره كنم برا محل توليد!
من تو استان ايلام هستم خواهشا مشاوره بديد عزيزان
ممنونم
اينم بگم كه تا سقف 100 ميليون وام ميده
دوست عزیز شرایط وامشون چیه؟
بيكار باشي و طرح توليدي ارائه بدي
بیکار نیستم طرح تولیدی هم ارائه میدم!

صبح یه سر بهشون میزنم!

داداش اگه بازار شهرتون کشش داره یه تولیدی مانتو و شال و اینا بزن خیلی خوبه به شرطی که شهرتون بازارش کشش داشته باشه!

دو نفر بازاریاب حرفه ای استخدام کن سر 2 ماه کارت میگیره!
توليدي مانتو خوبه كارت ميگيره تو هر شهري باشين
كدوم شهري؟
(07-12-2015 01:37 PM)saeed91 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها خواهشاً كمك كنيد و بهم مشاوره بديد كه چه توليدي بزنم كه سود ده باشه، ميخوام از صندوق مهر وام بگيرم ولي فقط به توليدي وام ميدن، منم ميخوام يه توليدي كوچيك رو پيشنهاد بديد كه بتونم اجراش كنم و سود دهيش هم خوب باشه!
زمين ندارم و هيچ سرمايه اي هم ندارم و ميخوام وام بگيرم كه شروع كنم، اگر بتونم يك ايده پيدا كنم ميشه يه كارگاه تو شهرمون رو اجاره كنم برا محل توليد!
ممنونم

درود
وام خوبه
وام ميتونه راه انداز كارها باشه
اما همه افرادي كه در عرصه اقتصاد مشغول هستند اين حرف رو ميزند كه وام عامل اصلي شكست هست بخصوص براي ان دسته از افرادي كه هيچ سرمايه اي ندارد و با وام شروع ميكنند

وام براي ان دسته از افراد مفيد هست كه 80 درصد سرمايه رودارند و براي 20 درصد سرمايه اقدام ميكنند(همينش هم دردسرهاي دارد)

سعي كنيد به جاي وام سراغ كسب و كاري بريد كه سرمايه زياد نخواهد. يا افرادي رو همراه خودتان كنيد و با سرمايه نقدي همديگه شروع كنيد
اگر طلا+ زمين +ماشين داريد بفروشيد اما سراغ وام نريد

وامها حتي اگر با سود 0 هم كه باشند بازم وام هستند.سر ماه بايد قصد پرداخت شود.خود اين امر باعث تاثرات منفي در كسب و كار خواهد شد

درسته دوره زمانه اي شده كه برادر به برادر نگاهي نميكند اما عجله نكنيد. كمي بيشتر صبر و تحقيق كنيد.
بطور حتم براي شما بهتر خواهد بود

حساب كتاب هاي افراد كم دانش و كم توانا در فعاليت هاي كه هيچ اگاهي ندارند خيلي خطرناك هست.

در اخر اگر ناچاريد وام بگريد با رعايت اصولي بگيريد كه اگر يك روز نتوانستيد پرداخت كنيد مشكلي نداشته باشيد.
نه اينكه همه چيزتان از دست برود

اينده بغل دست ماست(دوست+ فاميل+همسايه قبل از شما اقدام كردند. نتيجه اش رو ميتونيد ببنيد)

هدف مطالب براي ان دسته از عزيزاني بود كه بدون هيچ سرمايه اي ميخواهند با وام يك كسب و كار جديد كه هيچ شناختي از ان ندارند را ايجاد كنند بود.

موفق باشيد
(07-12-2015 11:39 PM)اقاي ايـــده نوشته شده توسط: [ -> ]
(07-12-2015 01:37 PM)saeed91 نوشته شده توسط: [ -> ]بچه ها خواهشاً كمك كنيد و بهم مشاوره بديد كه چه توليدي بزنم كه سود ده باشه، ميخوام از صندوق مهر وام بگيرم ولي فقط به توليدي وام ميدن، منم ميخوام يه توليدي كوچيك رو پيشنهاد بديد كه بتونم اجراش كنم و سود دهيش هم خوب باشه!
ممنونم

درود
وام خوبه
وام ميتونه راه انداز كارها باشه
اما همه افرادي كه در عرصه اقتصاد مشغول هستند اين حرف رو ميزند كه وام عامل اصلي شكست هست بخصوص براي ان دسته از افرادي كه هيچ سرمايه اي ندارد و با وام شروع ميكنند

وام براي ان دسته از افراد مفيد هست كه 80 درصد سرمايه رودارند و براي 20 درصد سرمايه اقدام ميكنند(همينش هم دردسرهاي دارد)

سعي كنيد به جاي وام سراغ كسب و كاري بريد كه سرمايه زياد نخواهد. يا افرادي رو همراه خودتان كنيد و با سرمايه نقدي همديگه شروع كنيد
اگر طلا+ زمين +ماشين داريد بفروشيد اما سراغ وام نريد

وامها حتي اگر با سود 0 هم كه باشند بازم وام هستند.سر ماه بايد قصد پرداخت شود.خود اين امر باعث تاثرات منفي در كسب و كار خواهد شد

درسته دوره زمانه اي شده كه برادر به برادر نگاهي نميكند اما عجله نكنيد. كمي بيشتر صبر و تحقيق كنيد.
بطور حتم براي شما بهتر خواهد بود

حساب كتاب هاي افراد كم دانش و كم توانا در فعاليت هاي كه هيچ اگاهي ندارند خيلي خطرناك هست.

در اخر اگر ناچاريد وام بگريد با رعايت اصولي بگيريد كه اگر يك روز نتوانستيد پرداخت كنيد مشكلي نداشته باشيد.
نه اينكه همه چيزتان از دست برود

اينده بغل دست ماست(دوست+ فاميل+همسايه قبل از شما اقدام كردند. نتيجه اش رو ميتونيد ببنيد)

هدف مطالب براي ان دسته از عزيزاني بود كه بدون هيچ سرمايه اي ميخواهند با وام يك كسب و كار جديد كه هيچ شناختي از ان ندارند را ايجاد كنند بود.

موفق باشيد
سلام داداش تا حدودی با حرف هات موافقم ولی اگه طرف از بازار کارش اطمینان داره هیچ مشکلی پیش نمیاد فقط باید صبر و حوصله به خرج بده!

من چند سال پیش مغازه کافی نت زدم در حالی که فقط 5 هزارتومن داشتم همه وسایل و قسطی و با وام گرفتم با یه سال صبر و کوشش خدا رو شکر همه قسط هام و صاف کردم و وامم هم بستم! ( بماند برا کسب تجربه بعد 1سال و نیم مغازه رو فروختم و رفتم خارج کشور برا کسب تجربه )

ولی اگه هدف مشخص باشه مشکلی پیش نمیاد!10_004
بابت راهنمايي هاي ارزشمندتون بسيار ممنونم ولي واقعا نميشه دست رو دست گذاشت و كاري نكرد، بايد توكل كرد و پيش رفت و كارها را سپرد بخدا!
خدا گفته از تو حركت و از من بركت!
منم دنبال كاري هستم كه اول به شناخت برسم و بعد اقدام كنم و وقتي كامل فهميدم جريان رو اون وقت با توكل به خدا پيش برم1
عزيزان بايد حركت كرد از ايستادن چيزي درست نميشه
(07-13-2015 10:50 AM)saeed91 نوشته شده توسط: [ -> ]بابت راهنمايي هاي ارزشمندتون بسيار ممنونم ولي واقعا نميشه دست رو دست گذاشت و كاري نكرد، بايد توكل كرد و پيش رفت و كارها را سپرد بخدا!
خدا گفته از تو حركت و از من بركت!
منم دنبال كاري هستم كه اول به شناخت برسم و بعد اقدام كنم و وقتي كامل فهميدم جريان رو اون وقت با توكل به خدا پيش برم1
عزيزان بايد حركت كرد از ايستادن چيزي درست نميشه

صددرصد كه بايد حركت كنيد
اما حركت دقيق و درست
فردي رو ميشناسم كه راننده اژانس بود. با وام اقدام كرد به خريد كاميون با فكر اينكه ماهي 5 تومان حداقلش درمياد براش
اما متاسفانه ماهي 1 تومان هم براي خودش نمي ماند
مشكلات نظير نبودن بار+خرابي ماشين+جرميه ووو همه اينها عواملي هستند كه باعث ضرر اين اقا شدند و امروز رفته زير 50 ميليون قرض وام
در صورتي كه ميتونست با حقوق 1 تومان راننده گي كند براي فرد.

حركت كردن خوبه اما اگر دقيق و درست نباشد بهتر هست حركت هاي اين مدلي نكنيد
از كارهاي كوچك و كم ضرر تر شروع كنيد

فرضا مثل همين فرد اگر اين اقا به جاي گرفتن وام و خريد ماشين , 6 ماه به عنوان راننده براي فرد ديگري كار ميكرد مشكلات رو مشاهده ميكرد و زير اين مقدار ضرر نميرفت.

سعي كنيد تا جاي كه ميتوانيد ابتدا كاري كه در ان وارد نيستيد رو تست و ازمايش كنيد

ان دسته از افراد كه 100 درصد مطمئن هستند كه خوب هيچ مشكلي ندارند
اقدام كنند و انشالا موفق هم باشند
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع