سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راه اندازی جشنواره
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
من یک ایده ی خیلی خوب برای راه اندازی جشنواره دارم که می دونم خیلی ها رو می کشونه تا از این جشنواره دیدن کنند. در ضمن موضوعش این قدر کشش داره که می تونه به جشنواره ی دوره ایی تبدیل بشه حتی به صورت ماهانه.
اما کسی می دونه چطور میشه مجوزهای لازم رو گرفت؟ اگر کسی هست که می خواد با من مشارکت کنه حاضرم باهاش همکاری کنم. ایده و روش اجرا و اجرایی کردنش با من، مجوز گرفتنش با اون. حتی می تونیم یک گروه شکل بدیم. با تشکر
(07-11-2015 01:02 AM)mrriporter نوشته شده توسط: [ -> ]من یک ایده ی خیلی خوب برای راه اندازی جشنواره دارم که می دونم خیلی ها رو می کشونه تا از این جشنواره دیدن کنند. در ضمن موضوعش این قدر کشش داره که می تونه به جشنواره ی دوره ایی تبدیل بشه حتی به صورت ماهانه.
اما کسی می دونه چطور میشه مجوزهای لازم رو گرفت؟ اگر کسی هست که می خواد با من مشارکت کنه حاضرم باهاش همکاری کنم. ایده و روش اجرا و اجرایی کردنش با من، مجوز گرفتنش با اون. حتی می تونیم یک گروه شکل بدیم. با تشکر

سلام دوست عزیز!

جشنواره ای که میخوای راه اندازی کنی مخصوص یک شهره یا هر دفع تو یه شهر؟

خودت کدوم شهری؟

یه توضیح مختصری بده لطفآ اگه هم نمیتونی خاص بفرست!

یکی از بچه ها رو دارم کارش همینه ولی چند سالی هست ازش بیخبرم فردا میگردم اگه شمارش پیدا کردم خبرت میکنم!
سلام دوست عزیز!

خودت کدوم شهری؟

یکی از بچه ها رو دارم کارش همینه ولی چند سالی هست ازش بیخبرم فردا میگردم اگه شمارش پیدا کردم خبرت میکنم!
[/quote]

سلام. ممنونم. این جشنواره می تونه در همه ی شهرها به ویژه شهرهای بزرگ مثل تهران شیراز اصفهان تبریز و مشهد برگزار بشه. من خودم در تهران هستم و در شیراز هم دوست و رفیق برای برگزاری زیاد دارم.

من می دونم این جشنواره بی نهایت لذت بخش خواهد بود و ان شالله بر اساس طرحی که نوشتم می تونیم بعد از برگزاری 4 یا 5 دوره اون رو ثبت گینس هم کنیم.
کسی رو که می خواهید معرفی کنید واقعا قدرت و برش داشته باشه و واقعا بدونه از کجا باید شروع کنه و چگونه باید ادامه بده.
سپاس و تشکر
در ضمن اگر کسی هست که می تونه مجوز رو بگیره و بفروشه باز هم مشکلی نیست. فقط برای گرفتن مجوزش این کاره باشه حاضرم کامل ازش بخرم و برای هر بار جشنواره دوباره مجوز بگیره و دوباره پولش رو می دم و دیگه از خود سود همایش هیچ سهمی نداره.
(07-11-2015 02:45 AM)mrriporter نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوست عزیز!

خودت کدوم شهری؟

سلام. ممنونم. این جشنواره می تونه در همه ی شهرها به ویژه شهرهای بزرگ مثل تهران شیراز اصفهان تبریز و مشهد برگزار بشه. من خودم در تهران هستم و در شیراز هم دوست و رفیق برای برگزاری زیاد دارم.

من می دونم این جشنواره بی نهایت لذت بخش خواهد بود و ان شالله بر اساس طرحی که نوشتم می تونیم بعد از برگزاری 4 یا 5 دوره اون رو ثبت گینس هم کنیم.
کسی رو که می خواهید معرفی کنید واقعا قدرت و برش داشته باشه و واقعا بدونه از کجا باید شروع کنه و چگونه باید ادامه بده.
سپاس و تشکر
[/quote]

داداش عرض کردم که کارش همینه جشنواره برگذار میکنه!

چند سالی هست باش حرف نزدم فردا میگردم اگه شمارش و پیدا کردم حتما!

خودش هم تهرانه!
ان شالله. ممون
سلام من میتونم
جهت هماهنگی
093849119251
سلام
در مورد این ایده ای که داری کمی بیشتر توضیح بدی ممنون میشم.
لینک مرجع