سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: کمک و مشاوره برای راه اندازی سوپر مارکت
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خدمت دوستان و کاربران سایت
من میخوام یه سوپری راه بندازم شرایطمم بگم که مغازه 20 متره برای خودمونه کرایه نداره تو یه کوچه است که نسبتا بالا شهره و تو خود کوچه که هست بر یه سه راهی است .... گذری ماشینش زیاده ولی گذری عابرش خیلی زیاد نیست و یه مشکل دیگه اینکه خونه ها دورش اکثرا ویلایین و حیاط دار و آپارتمان کم داره و یه جوریی تراکمش کمه .... سرمایه اولیه هم 20 تا 30 میلیون هست .... ممنون میشم کسی که تجربه و اطلاعی داره راهنمایی کنه منو
سلام دوست عزیز
شما گفتید که مغازه ماله خودتون هست و تو کوچه
هر چقدر زودتر شروع کنی بهتره
چون به عیر از سوپرمارکت هیچی اونجا به فروش نمیره
پس به نظر من بسم الله شروع کن
سلام خسته نباشید من هم قصد راه اندازی سوپر مارکت رو دارم ، سوالم اینه معمولا برای خرید جنس به عمده فروش چک چند وقته میدن ؟ و این که یه دوره خرید اولیه جنس با حداقل تعداد معمولا چند وقته بفروش میره ( البته میدونم بستگی ب تعداد مشتری دلره ولی کلی سوال میکنم )
شک نکنید و زودتر مغازتون رو راه بندازید.
(08-19-2016 02:15 PM)بهزاد عراقی نوشته شده توسط: [ -> ]سلام خسته نباشید من هم قصد راه اندازی سوپر مارکت رو دارم ، سوالم اینه معمولا برای خرید جنس به عمده فروش چک چند وقته میدن ؟ و این که یه دوره خرید اولیه جنس با حداقل تعداد معمولا چند وقته بفروش میره ( البته میدونم بستگی ب تعداد مشتری دلره ولی کلی سوال میکنم )
با
اصلا چه کاریه که بخواید با چک کار کنید. نقد کار کنید تا خیالتون راحت باشه. در ضمن معمولا خرید نقدی 3 درصد تخفیف داره
سلام
سود سوپرمارکت در خرید اجناس با اشانتیون هست. اگه مغازه متصل به خونه خودتون هست از قسمتی از خونه به عنوان انبار موقت استفاده کن و اجناس را نقد و با اشانتیون بخر. از سوپر مارکتهای محل میتونی تلفن ویزیتورها را بگیری سفارش بدی. البته شاید بعضیهاشون شماره ویزیتور را ندن به شما.
تمام اجناس سوپری با اشانتیون موجوده مثلا بعضی شرکتها ذر ازای خردید 4 باکس دلستر یه باکس اشانتیون میدن یه شرکت دیگه از ازای 7 تا 2 تا میده و .....
نکات مهم:
حتما هر روز مغازه را تمیز کن کف مغازه ، شیشه ها ، ویترینها و ... تمیزی و سرحال بودن مغازه خیلی مهمه
مرتب بچین و روی اصول که مشتری راحت چیزی که میخواد را پیدا کنه
اگه کسی را داری که کمکت کنه حتما تحویل در محل هم راه بنداز (پیک رایگان برای خرید بالای مثلا 30 هزارتومان)
موفق باشی
بنظر من سوپر مارکت خوبه بشرطی که واقعا سوپر باشه نه بقالی همه چی توش باشه قشنگ شیک قفسه بندی بشه بیشترش هم در اختیار مشتری باشه خودش انتخاب کنه در کل مدرن باشه بیشتر مشتری جذب میشه
لینک مرجع