سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سرمایه اولیه برای پارچه فروشی؟؟
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام/دوستان من تازه زندگی مشترکمو شروع کردم وقصد دارم کاری برا خودم دست وپا کنم,پس از مشاوره از دوستان (البته نمیشه گفت مشاوره چون سر رشته ای تو این کار نداشتن بلکه فقط نظرشون رو پرسیدم)به این نتیجه رسیدم که تویه شهرمون پارچه سرا راه بیندازم,شهر ما تعداد پارچه فروشی ها انگشت شماره و در گران فروشی ماشالله شهرت دارن,پس با هدف رقابتی تصمیم گرفتم مغازه راه بیندازم وجذب مشتری کنم:سرمایه من 35 میلیون میشه ,لازمه که بگم تویه بهترین نقطه شهر هم مغازه داریم پس از این بابت مشکلی ندارم ,من از داداشای عزیزم میخوام به عنوان داداش کوچیکتر منو راهنمایی کنید,چه سرمایه ای برا افتتاح لازمه,اگر میشه راجب خرید و فروش راهنماییم کنید.
اگر کسی برای مشاوره بهتر سراغ دارید معرفی کنید؟
همچنین راجب تهیه جنس و قیمت سرانگشتی /
سپاس فراروان/منتظرتونمUndecided
(07-07-2015 08:09 PM)masoud4 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام/دوستان من تازه زندگی مشترکمو شروع کردم وقصد دارم کاری برا خودم دست وپا کنم,پس از مشاوره از دوستان (البته نمیشه گفت مشاوره چون سر رشته ای تو این کار نداشتن بلکه فقط نظرشون رو پرسیدم)به این نتیجه رسیدم که تویه شهرمون پارچه سرا راه بیندازم,شهر ما تعداد پارچه فروشی ها انگشت شماره و در گران فروشی ماشالله شهرت دارن,پس با هدف رقابتی تصمیم گرفتم مغازه راه بیندازم وجذب مشتری کنم:سرمایه من 35 میلیون میشه ,لازمه که بگم تویه بهترین نقطه شهر هم مغازه داریم پس از این بابت مشکلی ندارم ,من از داداشای عزیزم میخوام به عنوان داداش کوچیکتر منو راهنمایی کنید,چه سرمایه ای برا افتتاح لازمه,اگر میشه راجب خرید و فروش راهنماییم کنید.
سلام دوست عزیز،
ما پارچه فروشی داریم در یه شهر کوچیک،تا چند سال پیش خیلی خوب بود، ولی الان نه،صبح ها که خبری نیست شب ها هم تک و توک، کار سنگینی هم هست و سرمایه بیشتر از 30 میخواد ... جزئیات بیشتر رو چند ساعت دیگه میگم،
سلام،
از پدرم پرسیدم گفت سرمایه 100 میلیون میخواد و باید ببینی تو اون شهر کشش داره یا نه،برای خرید جنس هم باید بری بازار بزرگ تهران فقط،
(07-08-2015 09:45 PM)nicknam نوشته شده توسط: [ -> ]سلام،
از پدرم پرسیدم گفت سرمایه 100 میلیون میخواد و باید ببینی تو اون شهر کشش داره یا نه،برای خرید جنس هم باید بری بازار بزرگ تهران فقط،

متشکرم داداش گلم بابت راهنماییتون/ ولی مبلغی که پدر بزرگوارتون فرمودند برای حجم سنگینه,ولی قصد من برای راه اندازی مغازه جمع و جور هستش و فقط قصد دارم بصورت منتخب یا بقولی گلچین ارائه بدم/
اگر ممکنه سوال منو از پدر بپرسین که میانگین هر طاقه پارچه نخی ,حریر,ساتن و ریون در بازار بصورت عمده با چه قیمتی عرضه میشه / باز هم از شما متشکرم /منتظر پاسخ شما هستم
سلام،
ببین داداش ریون کیلویه از 8.5 هست تا 18 تومن بستگی به نوع جنس داره،ساتن انواع مختلف داره ساتن کش ،آمریکایی، معمولی ، از یاردی 2.5 تا 8 تومن هست، حریر هم باز نوع مختلف داره، از 3 تا 10 تومن ، به نظرم شما باید یه مدت بری تو یه مغازه شاگردی کنی و به صورت کارآموز یاد بگیری، چون تنوع پاچه خیلی زیاده، باید بشناسی جنس ها رو، یا باکسی که جنس ها رو میشناسه بری خرید و مشاوره بگیری،

(07-09-2015 06:17 PM)nicknam نوشته شده توسط: [ -> ]سلام،
ببین داداش ریون کیلویه از 8.5 هست تا 18 تومن بستگی به نوع جنس داره،ساتن انواع مختلف داره ساتن کش ،آمریکایی، معمولی ، از یاردی 2.5 تا 8 تومن هست، حریر هم باز نوع مختلف داره، از 3 تا 10 تومن ، به نظرم شما باید یه مدت بری تو یه مغازه شاگردی کنی و به صورت کارآموز یاد بگیری، چون تنوع پاچه خیلی زیاده، باید بشناسی جنس ها رو، یا باکسی که جنس ها رو میشناسه بری خرید و مشاوره بگیری،

بقول ما بوشهری ها دمت گرم کاکی خوم/ بابام خیاطه و اشنایی کامل با جنس پارچه داره ,مشکلی ندارم از این بابت /همه از صفر شروع کردن ما هم از صفر شروع میکنیم .خدا بزرگه./بازم متشکرم از کمکتون
(07-09-2015 07:06 PM)masoud4 نوشته شده توسط: [ -> ]

(07-09-2015 06:17 PM)nicknam نوشته شده توسط: [ -> ]سلام،

بقول ما بوشهری ها دمت گرم کاکی خوم/ بابام خیاطه و اشنایی کامل با جنس پارچه داره ,مشکلی ندارم از این بابت /همه از صفر شروع کردن ما هم از صفر شروع میکنیم .خدا بزرگه./بازم متشکرم از کمکتون

خواهش میکنم،ما هم نزدیک شماییم (خوزستان) ، انشالله که موفق باشی،
دوست عزیز شروع کن و نترس - اول از کم شروع کن ولی سریعتر شروع کن ..
(07-07-2015 08:09 PM)masoud4 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام/دوستان من تازه زندگی مشترکمو شروع کردم وقصد دارم کاری برا خودم دست وپا کنم,پس از مشاوره از دوستان (البته نمیشه گفت مشاوره چون سر رشته ای تو این کار نداشتن بلکه فقط نظرشون رو پرسیدم)به این نتیجه رسیدم که تویه شهرمون پارچه سرا راه بیندازم,شهر ما تعداد پارچه فروشی ها انگشت شماره و در گران فروشی ماشالله شهرت دارن,پس با هدف رقابتی تصمیم گرفتم مغازه راه بیندازم وجذب مشتری کنم:سرمایه من 35 میلیون میشه ,لازمه که بگم تویه بهترین نقطه شهر هم مغازه داریم پس از این بابت مشکلی ندارم ,من از داداشای عزیزم میخوام به عنوان داداش کوچیکتر منو راهنمایی کنید,چه سرمایه ای برا افتتاح لازمه,اگر میشه راجب خرید و فروش راهنماییم کنید.

سلام ی سر به این سایت بزنید فکر کنم به دردتون بخوره
پارچه سرا
لینک مرجع