سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: سرمایه گذاری در تولید وخریدوفروش وصادرات زعفران
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام دوستان من شهرستان تربت حیدریه هستم اینجا زعفران کشت میشه ونود درصد زعفران کشور در این شهرستان تولید میشه واین محصول در بین بقیه محصولات کشاورزی خیلی از نظر سوددهی سود بالایی داره هرچند که در ابتدای کشت هزینه داره ولی همان سال اول برداشت برگشت سرمایه داره اما از دید خریدوفروش یا همان دلالی بسیار سود خوبی داره خرید وفروش اون مخصوصا اگه در استانهای دیگه بازار یابی بشه یا علی الخصوص به کشورهای دیگه صادر بشه .سود صدرصد تضمین شده ای داره حالا دوستان علاقه مند به میلیاردر شدن زود بیاین تومیدون اگه استقبال شد ادامه میدم البته از همین الان باید شروع کرد تادیر نشده12_002
صفا جان البته چون عطر و طعم نداره زعفرون تربتی کمتر خواهان داره
من ساکن استان فارس هستم و امسال میخام هزار متر زمین رو به صورت آزمایشی زعفران بکارم خوشحال میشم از تجربه دوستان استفاده کنم
(07-02-2015 07:14 PM)saeed.5570 نوشته شده توسط: [ -> ]صفا جان البته چون عطر و طعم نداره زعفرون تربتی کمتر خواهان داره

سلام سعید جان میشه بگین کدوم شهر هستین اما همین زعفرانی که شما میگی کمتر خواهان داره الان اینقدر کمیاب شده که کیلویی هفت میلیون شده ونود درصد زعفران کشوردر این شهرستان تولید میشه از نظر عطروطعم نمیدونم شما با کدوم زعفران مقایسه کردی ولی الان خارجی ها هم روی این محصول در این شهرستان سرمایه گذاری کردند.10_004
سلام دوستان باور کنید باور کنید زعفران سریع ترین مطمءن ترین راه برای رسیدن به هدف میلیاردر شدنه فقط کسانی که باور دارند بیان تا بگم چه جوری .
آقا من میخام زعفران بکارم هزار متر زمین دارم تا الان سه مرحله زمینم رو شخم زدم و به اصطلاح عمل اوردم الان میخام 5تن کود گاو توی زمین خالی کنم
(07-03-2015 03:17 PM)صفا نوشته شده توسط: [ -> ]سلام دوستان باور کنید باور کنید زعفران سریع ترین مطمءن ترین راه برای رسیدن به هدف میلیاردر شدنه فقط کسانی که باور دارند بیان تا بگم چه جوری .

در مقایسه با گناباد و قاین گفتم.من مشهدم.شما ایدتون برای کسب درامد چیه؟زمین دارین؟
(07-03-2015 03:11 PM)صفا نوشته شده توسط: [ -> ]
(07-02-2015 07:14 PM)saeed.5570 نوشته شده توسط: [ -> ]صفا جان البته چون عطر و طعم نداره زعفرون تربتی کمتر خواهان داره

سلام سعید جان میشه بگین کدوم شهر هستین اما همین زعفرانی که شما میگی کمتر خواهان داره الان اینقدر کمیاب شده که کیلویی هفت میلیون شده ونود درصد زعفران کشوردر این شهرستان تولید میشه از نظر عطروطعم نمیدونم شما با کدوم زعفران مقایسه کردی ولی الان خارجی ها هم روی این محصول در این شهرستان سرمایه گذاری کردند.10_004
سلام دوستمون یه جورایی راست میگن الان کلا زعفران خراسان از نظر رنگ بی رقیبه اما از نظر عطر و بو با زغفرونه نطنز قابل قیاس نیس
خرید و فروش زعفرونم الکی نیس باید مارک باشه تا فروش بره
بله البته من اگه خواستین بایک برندمشهوراینجا این محصولو ارایه میکنم امادر کل میگم اگه دوستان اهل سرمایه گذاری و همکاری باشند و از همه شهرستانا باشن مارکو برند درست کردن کاری نداره مهم قدم اوله بقیه اش راحته .حالا به همه دوستانی که در سطح کشور هستن میگم تهیه وبسته بندی وبرندو مارک از من فروش وبازاریابی از شما.
(07-03-2015 04:29 PM)peyman.fc نوشته شده توسط: [ -> ]آقا من میخام زعفران بکارم هزار متر زمین دارم تا الان سه مرحله زمینم رو شخم زدم و به اصطلاح عمل اوردم الان میخام 5تن کود گاو توی زمین خالی کنم

سلام نمیدونم منطقه شما از نظر آب وهوا وجنس خاک قابل کشت زعفران هست یا نه ولی در کل زعفران در هرنوع اب وهوا وخاکی عمل نمییاد باید امتحانش کنید ولی گذشته از اینها زمینو همینجوری که اماده کردی کود حیوانی هم که ریختی یکبار دیگه شخم بزن وپیاز زعفرانو بکار البته در مورد نحوه کاشت وعمق کاشت ونحوه ابیاری اگه خواستی در خدمتم
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع