سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: تاپیک کارهای بدون سرمایه
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
توی این پست میخواهیم با کمک هم کارهایی بدون سرمایه آغاز کنیم

مثلا : جمع آوری بطری های آلومینیوم و فروش آنها

ایده های شما ؟10_004
به نظر من که خیلی تایپک خوبی میشه

از بچه ها میخام همگی شرکت کنن

جمع آوری ضایعات

بازاریابی برای یکی از شرکت های پخش

تدریس خصوصی
شاید خیلی ها بگن جمع آوری ضایعات در شان من نیست.اما جمع آوری شیشه های آب خالی و فروششون کاری بود که استیو جابز پس از ترک دانشگاه برای تهیه یه وعده غذایی انجام میداد

پیشنهاد اساسی من برای انسان هایی که فکر میکنند توانگر هستند اینکه شروع به مدیریت یک وبسایت کنند. الان خود من کلی سایت زدم اما وقت و توان مدیریت سایت ها رو ندارم نمونه اش وبسایت http://clashclub.ir که جدیدا راه انداختم برای یکی از دوستان اما پولم رو نداد و من هم حوصله تبلیغش رو ندارم

اگر فردی میتونه تعهد بده که این مدل سایت ها رو میتونه به یه جایی برسونه من حاضر به همکاری هستم
به جرات میتونم بگم این افغانی هایی که ضایعات جمع میکنن میلیاردر هستن
شغل بدون سرمایه شماره (2)

جذب مشتری برای نان تنوری بدون جوش شیرین خانگی تنوری و همچنین نان خشک تنوری
شغل بدون سرمایه شماره (3)

یکی میگفت 4 سال مدام دنبال کار بود یه دفعه به سرش زد شرکت کاریابی راه بندازه همین کار هم کرد مرتب به شهرک های صنعتی کارگاهی میرفت نیازهای انسانی شون رو دفتر میکرد میبرد دفترش واسه هر رزومه 10 هزار تومن میگرفت وقتی هم طرف استخدام میشد نصف حقوق اول ماه رو شریک میشد . الان هم تبدیل به شرکت کاریابی شده با کلی بازاریاب !
شغل بدون سرمایه(4)

توی آشناها و اقوام خیلی ها هستن که یه سری لوازم مستعمل برقی یا غیره دارن که ممکنه ازش خسته شده باشن شما میتونید با قیمت مناسب توی سایت های آگهی رایگان به اشتراک قرار بدید و واسشون بفروشید و درصدی رو واسه فروش بردارید

نمونش یکی توی اقوامش یه دونه دوچرخه قدیمی داشتن چندسال بود گوشه حیاط خراب افتاده بود رفته بود با مبلغ کمی 30-40 هزار تومن لاستیک ها پنچری گرفته بود دوچرخه رو آماده فروش کرده بود وتوی سایت تبلیغاتی با قیمت 750 هزار تومان فروختش !
شغل بدون سرمایه(5)

(بازاریابی فروش زمین یا ملک دیگران )

اگه یه کم مهارت و سرزبون در فروش زمین یا واحد رورستایی جاههای خوش آب و هوا دارید با یه دفتر و قلم به اون مناطق برید و زمینها یا املاکی که صاحبانش فروشنده هستن قیمت کارشناسی فروش رو ازشون بگیرید توی سایت های آگهی تبلیغ رایگان کنید و موقع فروش درصدی که قبل به عنوان کمیسیون فروش با صاحب ملک هماهنگی کرده بودید رو ازش مطالبه کنید .
شغل بدون سرمایه(6)

تهیه کود ارگانیک از جمع آوری ضایعات میوه و سبزیجات دور ریز و بسته بندی و فروش جهت گلهای زینتی گلدانی و ...
سود آوری عالی بواسطه سرمایه گذاری درشرکت تعاونی فرش دستباف شهرستان خمینی شهر
سرمایه گذاری در زمینه فرش های نفیس ؛ قدیمی ؛فرش هایی جدید با طرح های خاص و بدون هیچ گونه مشابه در داخل و خارج از کشور
شرکت تعاونی فرش دستباف خمینی شهر مکانی ست مطمئن برای سرمایه گذاری مطمئن ؛ سرمایه گذاری مطمئن برای حفظ ارزش پولتان
سرمایه گذاری از ۵ میلیون تومان تا ۵۰۰ میلیون تومان
کارشناسان و محققان ما فرشهایی را با بهترین کیفیت ها و با طرح هایی ممتاز و طراز اول در کل کشور تولید و در اختیار شما قرار می دهند پس بدانید که مطمئن سرمایه گذاری می کنید
تلفن های شرکت تعاونی فرش دستباف شهرستان خمینی شهر
http://www.tfarsh.ir
tfarshco@gmail.com
اموراداري 33630097-031
فاكس 33630170-031
09138896650
09131160073-09136431296-09132182376
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع