سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: همکاری با کشاورزان برای تبادل میوه هات از شمال به جنوب و بالعکس
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3 4
(01-02-2016 12:52 AM)znima93 نوشته شده توسط: [ -> ]
(06-24-2015 04:01 PM)manoto123456 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام رفقا ..
من ساکن ساری هستم و مایل به همکاری با خریداران و تاجران میوه و تره بار و گیاهان داروئی جنوب کشور هستم ...
روش کار هم اینطوری هست که اگه محصولی بخواین من از اینجا براتون پیدا میکنم و یه درصد کم نصیب من میشه شاید 5 درصد البته بستگی به قیمت معامله داره
چون خیلی از آشناهام تو کار خرید و فروش میوه هستند میتونم به راحتی و با کمترین قیمت براتون پیدا کنم و یا اینکه خودتون بیاین بخرید و یا ما براتون بفرستیم که اون موقع قرارداد صحبت میکنیم . اینطوری پول مفت چند صد هزاری تو جیب حجره ای ها نمیره ...

هر کی دوست داشت تو پیام خصوصی شمارشو بذاره باهاش تماس میگیرم

فروش انواع. میوه . گوجه فرنگی. نارنگی . پرتقال ..... درجه 1 صادراتی به قیمت عمده تحویل در سراسر کشور. 09178165073. 09164167829.
فروش انواع عرقیات و ترشیجات درجه 1 صادراتی میمند به قیمت عمده تحویل در سراسر کشور. .znima93@gmail.com
من ساکن ساری هستم و مایل به همکاری با خریداران و تاجران میوه و تره بار و گیاهان داروئی جنوب کشور هستم ...
روش کار هم اینطوری هست که اگه محصولی بخواین من از اینجا براتون پیدا میکنم و یه درصد کم نصیب من میشه شاید 5 درصد البته بستگی به قیمت معامله داره
چون خیلی از آشناهام تو کار خرید و فروش میوه هستند میتونم به راحتی و با کمترین قیمت براتون پیدا کنم و یا اینکه خودتون بیاین بخرید و یا ما براتون بفرستیم که اون موقع قرارداد صحبت میکنیم . اینطوری پول مفت چند صد هزاری تو جیب حجره ای ها نمیره ...

سلام بنده از جنوب کشور آماده همکاری هستم
لطفا ب تلگرام بنده پیام بدید Reza6319

سلام استان همدان از فعالترین استانهای تولید سیب زمینی در ایران هستش که یه کشورهای همسایه هم سیب زمینی میفرسته در کل سیب زمینی ایران رو تامین میکنه اگه کسی سیب زمینی خواست میتونم براش سیب زمینی بفرستم 09366474756
این دوستمون که تاپیک راه انداختن خودشون دریافت پیام خصوصیشونو از کار انداختن معلوم نیست چطوری باید بشون پیام داد ولی در کل دوستانی که حاضرن به این کار وارد بشن همینو میگم که اولا ب=یه مدت وارد این کار بشید و شاگردی کنین تو میدونه تره بار حتی اگه لازم شده مفتی کار کنین بعدش انرژی بزارین ثانیا خواسته یا نا خواسته تو کشور ما واسطه گری سود خوبی داره و حتما موفق میشین
سلام منم از اهوازم تو مبدون تره بار کار میکنم چیزی خواستین در خدمتم
صفحه ها: 1 2 3 4
لینک مرجع