سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: یه ایده میخوام
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
واسه شهر یزد به نظرتون چه کاری سود خوبی داره ؟

ایده های خودم :

نان فانتزی
مغازه مرغ ماهی فروشی

سرمایه بین 10 تا 20 میلیون

لازم به توضیح که شهر ما بازارش از شهرهای دیگه خراب تره کلا نقدینگی خیلی پایینه

یه پیشنهاد کاری میخوام
ببین اگر تو محله شما گیم نت کمه یا نیست گیم نت بزن
فکر کنم خوب باشه
یکی از دوستان زده و برای هر 10 دقیقه 5000ت میگیره یعنی دو نفر بازی کنن نفری 2500ت که شرط میزارن باخت=با حساب
این دوست ما 6تا xbox و یکی ps3 مجموع 7 تا سیستم بازی داره که خدارو شکر از ساعتی که باز میکنه ساعت 4 عصر تا 12 شب یک کله شلوغ هستش
مخش خوب فکر کرده چون در محدوده ما همچین چیزی نبودش
هیچی نداشته باشه روزی 150 تا 200 داره
(06-12-2015 11:25 PM)bazarganbnd نوشته شده توسط: [ -> ]ببین اگر تو محله شما گیم نت کمه یا نیست گیم نت بزن
فکر کنم خوب باشه
یکی از دوستان زده و برای هر 10 دقیقه 5000ت میگیره یعنی دو نفر بازی کنن نفری 2500ت که شرط میزارن باخت=با حساب
این دوست ما 6تا xbox و یکی ps3 مجموع 7 تا سیستم بازی داره که خدارو شکر از ساعتی که باز میکنه ساعت 4 عصر تا 12 شب یک کله شلوغ هستش

پیشنهاد خوبیه ولی این کار حوصله عجیبی میخواد از طرفی استهلاک (خرابی دسته بازی و دستگاه و...) بالایی داره مواد غذایی بغیر از مارکت ترجیحا میخوام کار کنم و یا لوازم مصرفی مثل لاستیک و...
راستی بندرعباس لاستیک کامیون دست دوم اگه هست (تیوبلس) میخوام یه قیمت بگیرم خوب میخرن اینجا
سلام
اگه برای شراکت می خوای هر سهم شرکت 10 میلون تومان است بعدا افزایش پیدا می کنه 100 میلیون تاغریبا ماهی 10 تا 20 میلیون سودش میشه
(06-14-2015 12:21 AM)hamed0050 نوشته شده توسط: [ -> ]
(06-12-2015 11:25 PM)bazarganbnd نوشته شده توسط: [ -> ]ببین اگر تو محله شما گیم نت کمه یا نیست گیم نت بزن
فکر کنم خوب باشه

پیشنهاد خوبیه ولی این کار حوصله عجیبی میخواد از طرفی استهلاک (خرابی دسته بازی و دستگاه و...) بالایی داره مواد غذایی بغیر از مارکت ترجیحا میخوام کار کنم و یا لوازم مصرفی مثل لاستیک و...
راستی بندرعباس لاستیک کامیون دست دوم اگه هست (تیوبلس) میخوام یه قیمت بگیرم خوب میخرن اینجا
سلام
اگر مایل باشی از شارجه میتونم برات لاستیک وارد کنم
لوازم خودرو مثل 206 هم میتونم وارد کنم ( حتی ماشین کامل)
(06-14-2015 03:27 AM)bazarganbnd نوشته شده توسط: [ -> ]
(06-14-2015 12:21 AM)hamed0050 نوشته شده توسط: [ -> ]
فکر کنم خوب باشه

سلام
اگر مایل باشی از شارجه میتونم برات لاستیک وارد کنم
لوازم خودرو مثل 206 هم میتونم وارد کنم ( حتی ماشین کامل)

سلام
لاستیک استوک کامیون رو میتونم شروع کنم به شرطی که قیمتش مناسب باشه تا بشه رقابت کرد
لوازم ماشین نو که به صرفه نیست (بازار چینی اشباع)
واردات ماشین هم اگه یه روزی میلیاردر شدم تصمیم میگیرم
[quote='bazarganbnd' pid='152621' dateline='1434135352']
ببین اگر تو محله شما گیم نت کمه یا نیست گیم نت بزن
فکر کنم خوب باشه

کار گیم نت رو پیشنهاد نمیکنم کار باید ابدی باشه
اگه میخوای تو حال بگذری برو دنبال گیم نت ولی اگه آینده نگری به این فکر کن که وجهه شغلیت از نظر خانواده همسرت و فرزندت در مقابل دوستاش چجوریه ....
بیشتر دقت کن تو این بازار یک قدم اشتباه مساوی با طلف شدن عمرت HeartHeart
سلام دوست عزیز

به نظر من توی محله و منطقه ای که زندگی میکنی بررسی کن ببین نیازهای مردم اون منطقه چیه؟ بعد تو همون زمینه کارت رو شروع کن.
.
موفق باشی دوست عزیز10_00410_004
لینک مرجع