سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: دوستان چجوری وام بگیرم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
اهی در بساز ندارم . چجوری وام بگیرم . ؟؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز سلام
ابتدا بگید برای چه کاری به وام نیاز دارید؟
بانک رسالت میگن خوب وام مده
من نیاز به وام دارم برا تجارتم هرچقدر هم که باشه میگیرم کسی میدونه کجا و با چه شرایطی میدن؟
سلام به همه دوستان بانک رسالت وام با سود 2درصد و بازپرداخت یکساله میده 5ماه باید سپرده باز کنید و پول بخابونید معادلش رو به همراه پول خودتون با اخذ ضامن کارمند یا جواز کسب میده ثامن با دوماه خوابوندن برابر پولتون و چهار ماه دو برابر با سود 22درصد میده مهر اقتصاد هم بد نیست به نسبت ثامن پول کمتری میده اما سودش 18 درصده در کل بدون پول هیچ جا وام نمیدن مگه تعاونی داشته باشید یا مدرک فنی یا وام ازدواج
مشکل اینه من پولم تو نمیتونم بخوابوبازارهبخوابونمو دادناشون با این وام دادناشون.

با سند خونه چند بار میشه وام گرفت؟

خونمون که خریدیم طرف باش وام گرفته بود الان آخراشه اگه صفر بشه باز.میتونم باش وام بگیرم؟
رفقا یه توصیه برادرانه
تا جایی که مجبور نشدید و اگه کسی رو دارید که ازش قرض بگیرید سراغ وام نرید. وارد وام که شدید بیرون اومدنتون کار سختیه. گرفتار میشید. این چیزیه که من تجربه کردم...
وام خود اشتغالی یه سر به سایتش بزن
(06-10-2015 06:00 PM)arshiac457 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام به همه دوستان بانک رسالت وام با سود 2درصد و بازپرداخت یکساله میده 5ماه باید سپرده باز کنید و پول بخابونید معادلش رو به همراه پول خودتون با اخذ ضامن کارمند یا جواز کسب میده ثامن با دوماه خوابوندن برابر پولتون و چهار ماه دو برابر با سود 22درصد میده مهر اقتصاد هم بد نیست به نسبت ثامن پول کمتری میده اما سودش 18 درصده در کل بدون پول هیچ جا وام نمیدن مگه تعاونی داشته باشید یا مدرک فنی یا وام ازدواج

بانک رسالت اول اینکه پولتو زیاد معطل میکنه بعد هم اینکه وقتی بخوای وام بگیری واسه 10 تومن وام 5 تا ضامن اونم کارمند میگیره ! با این ضامن ها میشه یه وام 100 میلیونی از صندوق هایی مثل مهر و ثامن گرفت
سلام می تونید تحت عنوان خرید کالا از بانک ملی تا 50 میلیون تومان وام بگیرید با 18 درصد سود.
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع