سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: بیکار! طراح سایتم خیر سرم
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2 3
درود
اگر برنامه نویس خوبی هستید برید دنبال آموختن جاوا و اندروید سپس برای گوشی های هوشمند برنامه طراحی کنید؛ نه مکان میخواد، نه هزینه جانبی خاصی داره، فقط توانایی برنامه نویسی نیاز داره و ایده و ایده و ایده...
درود فراوان
دوست گرامی شما با تخصصی که دارید میتونید با استفاده از دنیای اینترنت و بازاریابی اینترنتی به درآمد نسبتا خوبی دست پیدا کنید، اما در اینجا دو نکته مشهوده البته از صحبت های خودتون این موارد رو میگم و جسارت نباشه

1. به اندازه کافی انگیزه ندارید
2. به اندازه کافی پشتکار ندارید
3. احتمالا با اصول کسب و کار اینترنتی و بازاریابی اینترنتی به اندازه کافی آشنا نیستید
4. به خودتون و علمتون ایمان ندارید

یکی از شاخه های کاری من مثل شما طراحی وب سایت هست، توی این زمینه هم آموزش می دهم و هم برای مشتریان خاص طراحی می کنم، اگر به شما بگم در طول یک ماه و با طراحی تنها 2 سایت 6 میلیون تومان درآمد داشتم، نظر شما چی هست.

این کار فقط نیاز به تبلیغات و باور داشتن علمتون داره، حتی میتونید توی وب سایت پونیشا هم نام نویسی کنید و پروژه هایی که در زمینه طراحی وب سایت هست رو انجام بدهید و دستمزد خودتون رو دریافت کنید.

در انتها پیشنهاد میکنم در دوره رایگان 7 روزه آموزش کسب و کار اینترنتی ما شرکت کنید که لینک این دوره در همین پایین درج می کنم.
http://fekreabi.net/free-internet-business-course/

شاد، موفق و پیروز باشید.
خوب بشین یه فروشگاه برای خودت طراحی کن
یا واسه من ... Smile
چه فروشگاهی دوست عزیز
(06-08-2015 09:58 PM)vahid_1370 نوشته شده توسط: [ -> ]چه فروشگاهی دوست عزیز

فروشگاه همه چی
هر چی که داری و میتونی بفروشی
یا میتونی تهیه کنی
بعد بشین تبلیغ کن....تا جایی که از همه شهر ها سایتت بازدید داشته باشه
اگه اجناس با قیمت مناسب باشن...یا چیزایی باشن که خریدار داشته باشه موفق میشی
امتحان کن Smile
معمولا چیزایی واس فروش تو اینترنت خوبن که پیدا کردنشون تو محل و مغازه های فیزیکی به راحتی نباشه سی دی و نرم افزار که از حد گذشته و قبلا داشتم که تا اومد پا بگیره زد و سرور هاستی که سایت روش بود سوخت و من هم بکاپ نداشتم و همش پرید
الان هم به قدری فکرم درگیره که نمیدونم بایستی چه مسیریو انتخاب کنم و یا چه چیزی بفروشم
ایسام رو دیدی؟
تو ایسام هر کسی میتونه برای خودش فروشگاه درست کنه
تو اگه بتونی فروشگاهی درست کنی و لوازم دست دوم و کمیاب توش بذاری کارت خیلی میگیره
مثلا من الان کم کم دارم چرخ گوشت های دستی قدیمی رو میفروشم
سلام
منم رشته it هستش تا حدودي هم طراحي سايت بلدم منم مشكل شما رو دارم از طرفي دلم ميخواد فعاليتم تو همين زمينه باشه چون علاقه دارم و ازطرفي نميدونم چيكار كنم
اما پيشنهاد خواستي وقتي خبر بده يه وقتي باهم يه صحبتي داشته باشيم شايد ايده اي به ذهنمون رسيد
اينم ميلم
moeinimohammadreza@gmail.com
کسی ایده ای نظری برای فروشگاه اینترنتی نداره
اینکه چه محصولات یا خدماتی از طریق اینترنت فروخته بشه
من هنوز هیچ قدمی ورنداشتم
صفحه ها: 1 2 3
لینک مرجع