سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمایی میخوام برای زدن تولیدی لباس نوزاد و بچه گانه با تریکو پنبه آمریکایی
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من همسرم وارد کننده نخ پنبه ای به ایران هست که بعد بافت و رنگ در ایران تریکو با کیفیت عالی و قیمت خیلی پایین میمونه منم تصمیم گرفتم از این امتیاز استفاده کنم خیاطی مربیگری داشتم الان دارم کلاس راسته دوزی میرم و یه تولیدیم چند روز کار کردم و چرخ صنعتی و اورلوکم خریدم و شروع کردم تمرین بازاریابیم همسرم چون تو بازار صور اسرافیل هست و مغازه و دفتر دارند گفته کمک میکنه میخواستم ببینم تا اینجا مسیرم درست هست یانه نظرات رو میخواستم بدونم؟
سلام
ب نظرم طرح و ایده خوبیه
با توجه ب حمایت همسرتون ب مسیر ادامه بدین انشالله ک موفقیت چشمگیری در انتظارتونه
(05-29-2015 12:31 PM)allaay نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
من همسرم وارد کننده نخ پنبه ای به ایران هست که بعد بافت و رنگ در ایران تریکو با کیفیت عالی و قیمت خیلی پایین میمونه منم تصمیم گرفتم از این امتیاز استفاده کنم خیاطی مربیگری داشتم الان دارم کلاس راسته دوزی میرم و یه تولیدیم چند روز کار کردم و چرخ صنعتی و اورلوکم خریدم و شروع کردم تمرین بازاریابیم همسرم چون تو بازار صور اسرافیل هست و مغازه و دفتر دارند گفته کمک میکنه میخواستم ببینم تا اینجا مسیرم درست هست یانه نظرات رو میخواستم بدونم؟
(05-29-2015 12:31 PM)allaay نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
سلام‌و درود
ممنون میشم نمونه کارهای نوزادیتون رو در تلگرام یا واتساپ داشته باشم
لینک مرجع