سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: راهنمایی درمورد راه اندازی شغل با 20میلیون سرمایه
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان و اساتید های باتجربه
بنده توی کار موبایل بودم نرم افزار کار وبا هر زحمتی ک بود تونستم سرمایه20میلیونی جمع کنم، والان ب فکر این افتادم ک خودم موبایلی بزنم ولی دست زیاد شده .و فکر کاربهتری هستم.
سوال من این هست ک آیا با 20 میلیون میشه تولیدی راه انداخت؟؟.
اگه بخوام شریک بگیرم تا 40 میلیون باز چ کاری پیشنهاد میکنین ک زود باز ده باشه وجواب گو باشه....این 40 میلیونی ک میگم ینی تمام کار باشه یعنی: مکان، دستگاه،مواد اولیم رو محیا کنه...
از استان فارس شهرستان مرودشت هستم .
ممنون میشم راهنمایی کنید
دوستان ی فکری زده ب سرم این تبلغ هایی هست ک توی سایت دیوار ، فروش دستگاه های تولید پلاستیک سبد میوه ای این چیزا ک بنا ب گفته خودشون مواد اولیه با بازارش تضمین میکنه آیا میشه بهشون اعتماد کرد؟؟
کسی توی این زمینه تولید پلاستیک و تولی سبد میوه ای تجربه داره ؟؟؟اگه هست :
قیمت دستگاه ها چنده؟؟
بازارش چطوره؟؟؟
زود بازده هست؟؟؟
طول و عرضش دستگاه ها چقدره؟
هزینه برقش درماه چقدر میشه؟
آیا با 20 میلیون میشه راه اندازیش کرد؟؟؟
دوستان در مورد اون کاری هم ک گفتم تحقیق کردممتاسفانه جا میخواد هزینه بالای 250 میلیون میخواد بازار یابیش باخودمون هست.
هرچند دوستان کمک و پیشنهادی نمیدن ولی اگه تجربه ای راه اندازی با این سرمایه دارید راهنمایی کنید .ممنون میشم
دوست عزیز در مورد دستگاه های تولید سبد میوه این 250 میلیون فقط هزینه خرید دستگاه ها هست شما سوله که بخای بزنی حد اقل 300میلون هزینه ساخت سوله میشه البته هزینه زمین و مجوز هم هست و در کل کار اشباع شده ایی هست
آیا کار تولیدی سراغ داری ک با این سرمایه ک گفتم بشه راه اندازی کرد؟؟زود باز ده باشه.
دوستان کسی هست در مورد این کارهایی ک میگم ی راهنمایی کنه؟؟
1-تولیدی سنگ مصنوعی سارگون ب گفته خودشان با 50 میلیون میتونم راه اندازی بشه.، ولی هنوز مکانش مشخص نشده ک فکر کنم مکانش همبین10تا25 میلیون بشه جور کرد.
تولید موزاییک زنی
شغلهای خدماتی و تعمیرات همون موبایل و نرم افزار خوب جواب میده... گول این تبلغات را نخورید .. کار بیش از انچه فکر میکند دردسر دارد ..
توی منطقه مرودشت کار موبایل اشباه شده .ینی دیگه بازارش جواب گو نیست.دارن با10تا20هزارتومن روی هر گوشی سود میگیرن.با اجاره 4میلیونی مغازه ها
وقتی اینجوری دارن کار میکنن یعنی هنوز سود داره .. ضمنا شما تو این انجمنی که متفاوت باشی .. تبلیغ متفاوت .. خدمات متفاوت .. برخورد و مشتری مداری عالی ..
اگه فکر میکنی کاسبی وارد واسظه گری شو که در حال حاضر واسطه گری بهترین راه درامد در ایرانه
لینک مرجع