سایت کارآفرینی میلیاردرهای آینده ایران

نسخه کامل: نیاز به یک سرمایه گزار صادق و قدرتمند برای تسخیر بازار کفش
شما در حال مشاهده نسخه تکمیل نشده می باشید. مشاهده نسخه کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه ها: 1 2
سلام
یه طرح دارم که میتونه کاملا،تکرار می کنم کاملا بازار کفش رو قبضه کنه و بدلیل قیمت بسیار پایین برای مصرف کننده و اعتیاد آوری بی نهایت مصرف کننده به این طرح با صراحت تمام می گویم طرحم نه تنها در سطح ایران بلکه در سطح کل دنیا است و بازار کفش در سطح دنیا رو میتونه به دست خودش بگیره و من کاملا به حرفی که میزنم باور دارم!!و ایمان دارم که بهترین در کل دنیا است!!
یه توضیحی ...تعریفی
یه توضیح کلی از طرح
لطفا
سلام
سرمایه ای که شما برایتان مقدور است چقدر است؟؟
بدلیل اینکه می ترسم طرحم لو برود اول این مساءل را روشن کنید بعد با هم قرار حضوری می گذاریم و انشاءالله به توافق نهایی می رسیم!و همه چیز را برایتان روشن خواهم کرد!
سلام آقا مصطفی
200 ت برا ایده ات کافیه
خوب باید حداقل یه کلیانی از طرح بگید

تا سرمایه گذار جذب کنید
سلام. میتونید بگید چقدر سرمایه لازم دارید برای راه اندازی این کسب و کار؟
سلام
بهترین در دنیا>؟؟؟
باورش مسلما برای اعضا سخته.
لطفا جوری توضیحات بدید که طرح تون لو نره!
دوست گرامی تا توضیح ندید که چه کاری می کنید چطور ما سرمایه گذاری کنیم
توضیح بدید به صورت جزئی
(05-22-2015 01:42 AM)مصطفی رحمتی نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
یه طرح دارم که میتونه کاملا،تکرار می کنم کاملا بازار کفش رو قبضه کنه و بدلیل قیمت بسیار پایین برای مصرف کننده و اعتیاد آوری بی نهایت مصرف کننده به این طرح با صراحت تمام می گویم طرحم نه تنها در سطح ایران بلکه در سطح کل دنیا است و بازار کفش در سطح دنیا رو میتونه به دست خودش بگیره و من کاملا به حرفی که میزنم باور دارم!!و ایمان دارم که بهترین در کل دنیا است!!

سلام. طرحتون چی هست؟ دارم دنبال یه ایده ی خوب برای تولیدی میگردم. 1-5 میلیارد کافیه؟ پیغام بگذارید. ممنون
09367239391
صفحه ها: 1 2
لینک مرجع